Gwiazda Marvela wystąpi w aktorskiej wersji "Toma i Jerry'ego"

22.05.2019 13:11
Ant-Man|undefined Fot. kadr z filmu "Ant-Man"

Według najnowszych informacji w kinowym filmie na podstawie kreskówki "Tom i Jerry" wystąpi Michael Peña znany z serii Marvel Studios "Ant-Man" i serialu Netfliksa "Narcos: Meksyk".

Pod koniec 2018 roku pojawiły się pierwsze informacje na temat aktorskiej wersji "Toma i Jerry'ego". Wygląda na to, że nadchodząca produkcja powoli nabiera kształtu. Nie tylko wiadomo już, kiedy trafi na ekrany kin, ale zdradzono również kolejnego z aktorów, którzy wystąpią w filmie. W jedną z postaci występujących w nowym "Tomie i Jerrym" będzie gwiazdor filmów MCU "Ant-Man" oraz "Ant-Man i Wasp" - Michael Peña.

"Tom i Jerry" - Michael Peña wystąpi w filmie. Kogo zagra?

Jak donosi Deadline, Peña wystąpi jako jedną z drugoplanowych postaci. Oznacza to, że role Toma i Jerry'ego wciąż są nieobsadzone. Gwiazdor "Ant-Mana" zagra bohatera imieniem Terrance, który jest głównym menadżerem eleganckiego przybytku o nazwie Park Hotel, gdzie przebywa tytułowa mysz. Terrance zatrudni dziewczynę imieniem Kayla (Chloe Grace Moretz). Szybko okaże się, że Kayla zaimponuje właścicielom hotelu, tym samym podpadając swojemu szefowi. Tom i Jerry będą musieli się pogodzić, żeby pomóc dziewczynie. Co ciekawe, poprzednie informacje mówiły, że w roli Terrance'a zobaczymy gwiazdę "Gry o tron" - Petera Dinklage'a. Finalnie twórcy wybrali jednak Peñę. Aktor słynie nie tylko z roli Luisa.

Ostatnio wystąpił również jako Enrique "Kiki" Camarena w serialu Netfliks "Narcos: Meksyk".

Przeczytaj także

Produkcja Warner Bros. ma być filmem aktorskim, co nie oznacza jednak, że w słynnych kota i mysz wcielą się żywi aktorzy. Główni bohaterowie będą animowani komputerowo, dubbingowani przez gwiazdy i dodani w postprodukcji do scen nakręconych z ludźmi. Według zapowiedzi twórców, wygląd Toma i Jerry'ego ma odpowiadać klasycznemu wizerunkowi tych postaci dobrze znanych z animacji studia Hanna-Barbera.

"Tom i Jerry" - kiedy premiera aktorskiej wersji filmu?

Reżyserem filmu został Tim Story, który zasłynął filmem "Fantastyczna Czwórka" z 2005 roku. Produkcja "Toma i Jerry'ego" ma się rozpocząć w czerwcu i potrwać do sierpnia 2019 roku. Film zadebiutuje w kinach 16 kwietnia 2021 roku. Na nowe wcielenie Toma i Jerry'ego przyjdzie nam więc jeszcze trochę poczekać.

Zobacz też: Twórcy filmu "Sonic the Hedgehog" po krytyce fanów zmienią wygląd głównego bohatera

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.