Gwiazda Marvela zastąpi Johnny'ego Deppa w nowych "Piratach z Karaibów"?

21.10.2019 10:56
Foto: materiały prasowe Disney|undefined Fot. materiały prasowe Disney

Najnowsze doniesienia z obozu Disneya wskazują, że studio znalazło zastępstwo za Johnny'ego Deppa do roli głównej gwiazdy serii "Piraci z Karaibów".

Johnny Depp przez lata był twarzą "Piratów z Karaibów". Wiele osób nie wyobraża sobie jednej z najpopularniejszych franczyz Disneya bez udziału Deppa w roli Jacka Sparrowa. Studio postanowiło jednak odsunąć aktora od serii po skandalu, jaki wywołał jego rozwód z Amber Heard. Najnowsze doniesienia wskazują, że wytwórnia Myszki Miki znalazła już kogoś na jego miejsce. Nową twarzą "Piratów z Karaibów" ma być aktorka znana z Kinowego Unierwsum Marvela i nowego "Jumanji".

Gwiazda Marvela zastąpi Johnny'ego Deppa w nowych "Piratach z Karaibów"?

Mowa o Karen Gillan, którą możecie kojarzyć jako Nebulę ze "Strażnikow Galaktyki" i dwóch odsłon "Avengers". Aktorka zagrała również w filmie "Jumanji: Przygoda w dżungli" i "Jumanji: Następny poziom", który ukaże się już w grudniu tego roku. Najnowsze pogłoski z obozu Disneya wskazują, że już wkrótce aktorka dołączy do pirackiego uniwersum, gdzie wcieli się w najważniejszą postać.

Foto: Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS Fot. Foto: Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Przeczytaj także

O nadchodzących filmach z serii "Piraci z Karaibów" nie wiemy zbyt wiele. Jeśli wierzyć doniesieniom, Gillan pojawi się w roli bohaterki o imieniu Red, która odgrywać będzie kluczową rolę we wszystkich częściach. Te rewelacje nie zostały potwierdzone przez Disneya, zatem na obecną chwilę pozostają w sferze pogłosek.

Przeczytaj także

Mówi się, że za scenariusz najnowszych odsłon odpowie Terry Rossio, człowiek odpowiedzialny za pierwsze cztery filmy z serii. Z uwagi na fakt, że prace nad nowymi "Piratami..." są na bardzo wczesnym etapie, premiery najnowszego filmu nie należy się spodziewać wcześniej niż przed 2021, a nawet 2022 rokiem.

Zobacz też: Jak dobrze znasz "Piratów z Karaibów"? [QUIZ]

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.