Gwiazda "Ślepnąc od świateł" wystąpi w filmie zagranicznego reżysera

Natalia Hluzow
03.12.2018 17:12
Ślepnąc od świateł|undefined Fot. materiały prasowe HBO

Kamil Nożyński, który dał się poznać światu jako Kuba z serialu "Ślepnąc od świateł", pochwalił się angażem w zagranicznej produkcji.

Serial "Ślepnąc od świateł" zadebiutował w telewizji i w internecie z końcem października 2018 roku. Najnowsza polska produkcja HBO zebrała bardzo pochlebne recenzje, a z nieznanego wcześniej widzom Kamila Nożyńskiego uczyniła jedno z najgorętszych nazwisk jesieni 2018. Jak wynika z wpisu udostępnionego przez gwiazdora na Instagramie, jego nazwisko zaczęło być rozpoznawalne nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Rolę w swoim nowym filmie powierzył mu słowacki reżyser.

Kamil Nożyński zagra u słowackiego reżysera

Póki co nieznane są żadne szczegóły produkcji, ani nawet nazwisko zagranicznego twórcy. Informacja o nowym projekcie filmowym, w którym weźmie udział Nożyński, pochodzi z jego Instagrama, gdzie pochwalił się nową rolą:

Rola Kuby w "Ślepnąc od świateł" była nie tylko pierwszą główną rolą Nożyńskiego, ale także jego pierwszym występem przed kamerą. Wcześniej mężczyzna mógł być kojarzony przede wszystkim przez fanów hip-hopu jako członek grupy DIXON37.

Nowe polskie seriale podbijają internet

"Ślepnąc od świateł" na podstawie powieści Jakuba Żulczyka o tym samym tytule przedstawia tydzień z życia warszawskiego dilera narkotyków. Fantastycznie sfotografowana i wciągająca opowieść o współczesnej Warszawie to jeden z trzech nowych polskich seriali oferowanych przez platformy streamingowe nowoczesnym, wymagającym widzom. Również drugiej połowie 2018 roku serwis Showmax zaprezentował serial "Rojst", zaś Netflix - swoją pierwszą polską produkcję oryginalną pt. "1983". 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.