Gwiazda Star Wars dołączy do Marvela? Miałaby zagrać Spider-Woman

30.03.2021 12:33
Gwiazda Star Wars dołączy do Marvela? Miałaby zagrać Spider-Woman Fot. Matt Crossick/Press Association/East News

Plotki o tym, że Daisy Ridley ma się wcielić w Jessikę Drew/Spider-Woman w nadchodzącym filmie o superheroinie, krążą po sieci już od dobrych kilku latach. Gwiazda w końcu sama się do nich odniosła.

Daisy Ridley jako Spider-Woman? Aktorka skomentowała plotki

Daisy Ridley, w przeciwieństwie do np. Adama Drivera, czy Oscara Isaaca, raczej nie jest obsypywana wieloma propozycjami pracy po zakończeniu przygody z trylogią "Star Wars". Zresztą sama aktorka w 2020 roku stwierdziła, że czuła ogromny niepokój dotyczący swojej przyszłości - jej telefon przez kilka miesięcy milczał.

Polecamy

Aktorka zrealizowała film "Chaos Walking" z Tomem Hollandem, jednak ten nie był ani sukcesem komercyjnym, ani nie zdobył uznania fanów i krytyków. Na szczęście dał jej możliwość pojawienia się w mediach, gdzie mogła porozmawiać na temat potencjalnych ról i poprowadzić swego rodzaju kampanię marketingową swojej osoby.

Ridley udzieliła wywiadu portalowi Comicbook.com, w którym zapytano ją na temat plotek łączących ją z rolą Spider-Woman.

Polecamy

Ridley była rozbawiona całą sytuacją, twierdząc, że jej słowa były wyrwane z kontekstu i chociaż faktycznie Sony kontaktowało się z nią w tej sprawie, to "definitywnie nie jest najpoważniejszą kandydatką do tej roli". 

Potwierdziła jednak, że chętnie dołączyłaby do Marvel Cinematic Universe, gdyby pojawiła się taka propozycja:

To całkiem zabawne, bo ktoś się mnie zapytał niedawno na temat plotek o Spider-Woman i powiedziałam, że to brzmi bardzo fajnie. I tym sposobem nagle stałam się główną kandydatką do tej roli, co nie jest prawdą! Raczej nie jest tak, że ja wybrzydzam i czekam na coś "wielkiego". Przeczytałam scenariusz, jest świetny i sam pomysł na film mnie urzekł. Jeżeli pojawi się poważna propozycja, to chętnie ją przyjmę. Niedawno skończyłam oglądać "WandaVision". To był świetny serial, taki dziwny i różnorodny. Dołączenie do takiego świata, który ciągle się zmienia, byłoby ekscytujące.

Na razie nie wiemy zbyt dużo na temat "Spider-Woman" - film ma podobno wyreżyserować dla Sony Olivia Wilde (najlepiej znana chyba z roli Trzynastki w "Doktorze Housie"), natomiast producentką będzie Amy Pascal, która nadzorowała m.in. wszystkie odsłony "Spider-Mana" z Tomem Hollandem.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.