Gwiazda "Stranger Things" biseksualną oszustką w nowym thrillerze Netfliksa

29.07.2020 14:04
Foto: Rich Fury/Getty AFP/East News|undefined Fot. Rich Fury/Getty AFP/East News

Gwiazdy "Stranger Things" i "Ozark" łączą siły! Efektem ich współpracy będzie thriller "The Girls I've Been". Co wiemy o fabule?

"The Girls I've Been" to nadchodzący thriller Netfliksa, którego producentami są Millie Bobby Brown (Jedenastka w "Stranger Things") i Jason Bateman (Marty Byrde w "Ozark"). Millie zagra również główną rolę.

"The Girls I've Been" - o czym będzie?

Główną bohaterką będzie młoda dziewczyna imieniem Nora O'Malley. Jako córka zawodowej kanciarki, dziewczyna oszustwo ma niemalże w genach. Gdy jej matka wpada, dziewczyna ratuje się ucieczką. Następnie, przez 5 lat, żyje niczym porządna obywatelka. Gdy jednak ona, jej dziewczyna i były chłopak znajdują się w gronie zakładników podczas napadu na bank, dziewczyna zmuszona jest wykorzystać swoje stare zdolności, by ocalić najbliższych. 

Film jest ekranizacją powieści autorstwa Tess Sharpe, która ukaże się w tym roku. Na obecną chwilę nie wiadomo, kto zajmie stołek reżyserski i kiedy "The Girls I've Been" trafi do biblioteki Netfliksa. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.