Gwiazda "Szybkich i wściekłych" chciałaby kobiecego spin-offu serii

21.06.2021 13:55
Gwiazda "Szybkich i wściekłych" chciałaby kobiecego spin-offu serii Fot. Invision/Invision/East News

Już niedługo w kinach pojawi się nowa odsłona "Szybkich i wściekłych", która ma być (chyba) przedostatnią przygodą z Domem Toretto i resztą ekipy. Jedna z gwiazd filmu ma już jednak pomysł na kolejną odsłonę serii.

Szybcy i wściekli doczekają się kobiecego rebootu? Tego chce jedna z gwiazd

Nathalie Emmanuel podzieliła się niedawno swoimi marzeniami - aktorka stwierdziła bowiem, że chciałaby zobaczyć kobiecą wersję "Szybkich i wściekłych" i zdradziła nawet, jak film mógłby potencjalnie wyglądać.

Polecamy

Aktorka (również gwiazda "Gry o tron", w której od kilku sezonów grała "asystentkę" królowej Daenerys, Missandei) rozmawiała niedawno z Entertainment Weekly, gdzie dyskutowała na temat przyszłości serii "Szybcy i wściekli". W końcu wiemy, że jesteśmy już blisko końca - sam Vin Diesel wyjaśnił, że chciałby zakończyć "sagę" dwoma kolejnymi filmami. 

Nathalie Emmanuel już teraz wie, że chciałaby zobaczyć przygody kobiecych bohaterek "Szybkich i wściekłych". Jak sama stwierdziła:

Chciałabym zobaczyć kobiecy spin-off serii. Znaleźć sposób na to, by wszystkie dziewczyny mogły wrócić i zrobić kozacki film z samymi kobietami w rolach głównych. Tak bardzo chciałabym to zobaczyć, a co dopiero w nim wystąpić!

Polecamy

Emmanuel dodała również, że jeśli chodzi o nowe postaci, to jej zdaniem idealna byłaby Lashana Lynch, którą możemy znać z "Kapitan Marvel":

Uwielbiam ją, dobrze się znamy i mam nadzieję, że będziemy miały okazję razem popracować.

Jak czytamy w opisie filmu "Szybcy i wściekli 9":

Dominic (Vin Diesel) prowadzi spokojne życie z Letty (Michelle Rodriguez) i ze swoim synem Brianem. Jednak nadal czyhają na niego różne niebezpieczeństwa. Tym razem Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga - doskonałego kierowcę Jacoba Toretto (John Cena), który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.

W nowym filmie występują: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, John Cena, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Helen Mirren oraz Charlize Theron. Film zobaczymy w kinach już od 25 czerwca 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.