Gwiazda "The Suicide Squad" dołączyła do "Strażników Galaktyki 3". Narodziny gwiazdy?

02.06.2022 10:38
Gwiazda "The Suicide Squad" dołączyła do "Strażników Galaktyki 3". Narodziny gwiazdy? Fot. Album Online/East News

James Gunn niedawno zakończył prace nad "Strażnikami Galaktyki 3". Przy okazji dowiedzieliśmy się, że w produkcji pojawi się Daniela Melchior z "The Suicide Squad".

Gwiazda The Suicide Squad zagra w Strażnikach Galaktyki 3

Jak podaje Deadline, gwiazda "The Suicide Squad" Daniela Melchior, która zagrała Ratcatcher 2, zagra małą rolę w nadchodzących "Strażnikach Galaktyki 3". Niestety, aktorka nie wcieli się w postać Moondragon - jej bohaterka nie jest znana, a James Gunn na razie nie chciał potwierdzić, w kogo się wcieli.

Polecamy

W głównych rolach pojawią się ponownie Chris Pratt, Zoe Saldana, Vin Diesel, Dave Bautista, Sly Stallone, Karen Gillan, Elizabeth Debicki, a także dołączający do obsady Will Poulter i Chuk Iwuji. Gunn opowiedział również, że w filmie ma się pojawić "nieogłoszona wcześniej postać", ale nie była nią Melchior, ani Keanu Reeves. 

Niestety, na razie nie znamy zbyt dużo szczegółów na temat filmu - wiemy, że w trylogii w końcu pojawi się Adam Warlock (którego zagra Will Poulter) i przez jakiś czas cały skład będzie starał się ponownie spotkać z graną przez Zoe Saldanę Gamorrą. Gunn potwierdził również, że to będzie ostatnia odsłona "Strażników Galaktyki", którą reżyser zrealizuje.

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, Daniela Melchior była jedną z ulubienic widzów w "The Suicide Squad", gdzie grała Ratcatcher 2 i jej dobry występ zaowocował kolejnymi propozycjami. Aktorka ma się pojawić w nadchodzącej części "Szybkich i wściekłych", a także "Assassin Club" z Henrym Goldingiem oraz "Marlowe" z Liamem Neesonem.

"Strażnicy Galaktyki 3" mają zadebiutować w kinach 5 maja 2023 roku. Niedawno na HBO Max zadebiutował natomiast serial Jamesa Gunna "Peacemaker" z Johnem Ceną w roli głównej.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.