Gwiazda "Trzynastu powodów" dołączyła do obsady nowego filmu reżysera "Ostatnich Jedi"

Sergiusz Kurczuk
13.11.2018 15:22
Katherine Langford|undefined Fot. Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Katherine Langford znana z serialu Netfliksa "Trzynaście powodów", wystąpi u boku Daniela Craiga w nowym filmie Riana Johnsona pod tytułem "Knives Out".

Rian Johnson pracuje obecnie nad filmem kryminalnym pod tytułem "Knives Out". W roli głównej zobaczymy Daniela Craiga, który wcieli się w detektywa, rozwiązującego zagadkę tajemniczego morderstwa. To jednak niejedyne głośne nazwisko, które trafiło do obsady. Do takich aktorów jak Chris Evans, Michael Shannon, Don Johnson, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Lakeith Stanfield i Ana de Armas dołączyła Katherine Langford znana z serialu Netfliksa "Trzynaście powodów". Kogo zagra aktorka?

"Knives Out" -  Katherine Langford u boku Daniela Craiga i Chrisa Evansa

Jak podaje portal The Hollywood Reporter, produkcja filmu "Knives Out" już się rozpoczęła. Chociaż nie podano zbyt dużej ilości szczegółów, wiadomo, że 22-letnia gwiazda "Trzynastu powodów" ma szansę jeszcze bardziej rozwinąć swój talent, pracując u boku aktorów z czołówki Hollywood. Na razie nie wyjawiono, w kogo wcieli się Langford. Ran Johnson, którego poprzednim filmem był VII epizod "Gwiezdnych Wojen", zdradził jedynie, że jego najnowsza produkcja to hołd złożony klasycznemu kryminałowi w stylu Agathy Christie. Nad "Knives Out" będzie czuwać Media Rights Capital - firma pracująca przy takich filmach "Baby Driver", czy nadchodzące "Zabójcze maszyny".

Katherine Langford - kariera aktorki nabiera tempa

Langford przykuła uwagę widzów główną rolą w kontrowersyjnym serialu "Trzynaście powodów". Obecnie powstaje 3. sezon, ale jej postać się w nim nie pojawi. "Knives Out" to nie jedyna produkcja z doborową obsadą, w której zobaczymy aktorkę. W połowie października 2018 roku pojawiły się informacje, że Langford wystąpi w filmie "Avengers 4". Podobnie jak w przypadku filmu Johnsona, również nie podano, w kogo się wcieli. To duża szansa dla młodej artystki, ponieważ dostała angaż do filmów reżyserowanych przez uznanych twórców i możliwość pracy u boku wielkich gwiazd kina. To jednak nie wszystkie przedsięwzięcia z udziałem Langford. Za jakiś czas wystąpi w kolejnym serialu Netfliksa. Mowa o "Cursed" - nowej adaptacji legend o Królu Arturze, w której aktorka wystąpi jako Pani Jeziora. Na razie nie wiadomo, kiedy "Knives Out"trafi do kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.