Gwiazda "Trzynastu powodów" jako córka Tony'ego Starka i Pepper Potts w "Avengers 4"?

Sergiusz Kurczuk
22.01.2019 11:42
13 powodów i Avengers: Infinity War|undefined Fot. kadry z 13 powodów i Avengers: Infinity War

Nowe zdjęcie Katherine Langford znanej z serialu "Trzynaście powodów" sugeruje, że ziści się jedna z teorii fanowskich dotyczących "Avengers 4", mówiąca o potomstwie Tony'ego Starka i Pepper Potts.

Do premiery "Avengers: Endgame" zostało już niewiele czasu, jednak na temat filmu wciąż wiadomo bardzo mało. Twórcy zamierzają trzymać widzów w niepewności do premiery nowego produkcji Marvel Studios. Mimo wszystko trzeba jakoś zadbać o marketing. Można robić to na wiele sposobów - oficjalnym kanałem promocji w postaci zwiastuna i plakatów oraz kontrolowanymi przeciekami z planu zdjęciowego. Jesienią 2018 roku informowaliśmy, że do obsady "Avengers 4" niespodziewanie dołączyła Katherine Langford - gwiazda serialu Netfliksa "Trzynaście powodów". Fani zastanawiali się w jaką postać wcieli się aktorka. Najpopularniejszym typem była Kate Bishop - żeńska wersja Hawkeye'a. Nowe zdjęcie aktorki sugeruje jednak inną rolę w filmie.

"Avengers 4" - czy Katherine Langford zagra córkę Iron Mana i Pepper Potts?

Fani mieli różne teorie dotyczące tego, jaką rolę zagra Langford. Oprócz Kate Bishop sugerowano, że gwiazda "Trzynastu powodów" wcieli się Black Cat, Spider-Woman, głos sztucznej inteligencji zbroi Rescue, Terraxię, dorosłą wersję córki Ant-Mana oraz Morgan Stark - córkę Tony'ego Starka i Pepper Potts. To właśnie ta ostatnia postać wysunęła się na prowadzenie w domysłach fanów "Avengers". Wszystko przez najnowsze zdjęcie aktorki, które pojawiło się na Instagramie. 

Katherine Langford zaprezentowała swój nowy kolor włosów - rudy. Fotkę opatrzyła nieprzetłumaczalną grą słów, odnoszącą się do odcienia włosów oraz gotowości do akcji. Nie zaradziła jednak, czy farbowanie miało związek pracą na planie "Avengers: Endgame". Jest to prawdopodobne, ponieważ obecnie trwają ostatnie dokrętkI do filmu braci Russo, w których udział biorą między innymi Jeremy Renner (Hawkeye/Ronin), Zoe Saldana (Gamora) oraz Karen Gillan (Nebula). Na razie nie potwierdzono, czy Langford znajduje się na planie 4. części "Avengers".

W "Avengers: Infinity War" pojawia się sugestia, że Pepper Potts zostanie matką. Podczas ostatniej rozmowy z ukochaną, Tony Stark mówi, że miał sen, w którym został ojcem dziecka o imieniu Morgan.

Fani uważają, że to kolejna wizja Avengera, która sprawdzi się tylko częściowo i zamiast syna, Tony będzie miał córkę o tym samym imieniu. Rudy kolor włosów Langford sugeruje, że jej postać rzeczywiście jest dzieckiem Starka i Potts.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Czy gwiazda "Trzynastu powodów" rzeczywiście zagra córkę Iron Mana i jego ukochanej? Dowiemy się za kilka miesięcy. 22. film Marvel Studios zadebiutuje na dużym ekranie już niedługo. Film "Avengers: Endgame" pojawi się w kinach 25 kwietnia 2019 roku. Zanim zobaczymy zwieńczenie konfliktu herosów z Thanosem, obejrzymy solowe przygody Carol Danvers, które trafią do kin 8 marca 2019 roku. Nowe przygody Spider-Mana zobaczymy kilka miesięcy później - 4 lipca. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.