Gwiazda "Uciekaj!" w zwiastunie horroru Netfliksa "The Perfection"

Sergiusz Kurczuk
16.04.2019 17:08
The Perfection|undefined Fot. kadr z filmu The Perfection

Serwis Netflix zaprezentował zwiastun nowego horroru ze znaną z "Uciekaj!" Allison Williams  w roli głównej. Jak prezentuje się zapowiedź "The Perfection"?

Netflix z roku na rok produkuje coraz więcej oryginalnych produkcji. Wśród filmów i seriali nie brakuje horrorów. Niebawem do bazy serwisu trafi film pod tytułem "The Perfection". W obsadzie horroru pierwsze skrzypce gra Allison Williams, która miała już za sobą udział w kinie grozy. Chodzi o głośny film Jordana Peele'a "Uciekaj!", w którym wcieliła się w córkę pozornie zwykłego małżeństwa starszych Amerykanów, którzy wykazują niezdrową fascynację czarnoskórymi obywatelami.

Przeczytaj także

Do sieci trafił pierwszy zwiastun "The Perfection". Jak zapowiada się film? 

"The Perfection" - zwiastun horroru Netflix

Najwyraźniej horrory Williams nie straszne, bo tym razem znowu postanowił wcielić się psychopatkę. Zwiastun zaprezentowany przez twórców filmu sugeruje, że nadchodząca produkcja zapowiada się jako naprawdę pokręcony tytuł. Zresztą zobaczcie sami.

W trailerze pojawiają się główne bohaterki - Charlotte i Lizzie. Dziewczyny wędrują po górskiej drodze. Lizzie ewidentnie źle się czuje i prosi przyjaciółkę o pomoc. Okazuje się, że pod skórą jej ręki znajduje się żywy organizm, który próbuje wydostać się na zewnątrz. Po serii dynamicznie zmontowanych urywków filmu, pojawia się konkluzja pierwszej sceny. Charlotte daje swojej koleżance tasak, sugerując jej, by obcięła sobie rękę.

"The Perfection" - kiedy premiera na Netflix?

Reżyserem filmu został Richard Shepard znany z komediodramatu "Don Hemingway" z Judem Law i Emilią Clarke w rolach głównych. Horror "The Perfection" zadebiutował podczas festiwalu Fantastic Fest, gdzie zdobył szereg pozytywnych recenzji. Według krytyków scenariusz ma wiele zaskakujących zwrotów akcji i trzyma w napięciu do ostatniej minuty. Czy spodoba się abonentom serwisu? Przekonamy się niedługo. Premiera "The Perfection" na Netfliksie została zapowiedziana na 24 maja 2019 roku.

>>Zobacz też: Netflix opublikował listę 10 „zbyt strasznych” horrorów<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.