Gwiazda "Zakochanego kundla" adoptowała psa grającego w filmie

26.08.2019 15:31
Gwiazda "Zakochanego kundla" adoptowała psa grającego w filmie Fot. Frazer Harrison/Getty AFP/East News

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że piesek grający Trampa w "Zakochanym kundlu" był wzięty ze schroniska. Teraz jedna z aktorek przyznała, że adoptowała jednego ze zwierzaków.

Życie lubi płatać figle i znienacka twoja sytuacja może ulec diametralnej zmianie. Taką przygodę przeżył piesek grający Trampa w "Zakochanym kundlu". Historia była wzruszająca, a kundelek stał się teraz rozpieszczonym gwiazdorem wysokobudżetowego filmu Disneya. Nie był jednak jedynym czworonogiem ze schroniska - jeden z "dublerów" Lady również był przygarnięta.

Zakochany kundel: gwiazda adoptowała psa z filmu

Podczas wywiadów na D23 Expo aktorka Yvette Nicole Brown przyznała, że tak związała się ze wspomnianym pieskiem, iż przygarnęła go do siebie na stałe. Pies ma na imię Harley i zrobił furorę w rodzinie Brownów. Aktorka stwierdziła, że właściwie wszystkie zwierzaki były ze schronisk i nie spodziewała się, iż zakończy pracę nad "Zakochanym kundlem" z nowym pupilem w domu:

Wszystkie psy w "Zakochanym kundlu" są ze schronisk, więc znalazłam sobie swoją małą futrzastą dziecinkę. Adoptowałam Harleya, który był jednym z dublerów Lady. Ten film sprawił mi tak wielką przyjemność, że nigdy nie mogłam się tego spodziewać, gdy przyszłam na przesłuchanie. 

Przeczytaj także

Wygląda więc na to, że każdy ze zwierzaków może pochwalić się historią wręcz skrojoną na potrzeby hollywoodzkiego scenariusza. Tak naprawdę miło jest jednak dowiedzieć się, że Disney używał piesków odrzuconych i oddanych do schroniska, poprawiając ich los. (a także znajdując im domy, jak Harleyowi). Nawet jeżeli zrobili to z czysto finansowych pobudek (kupno psów z rodowodem i z dobrego miotu to w końcu drogi interes).  

"Zakochany kundel" będzie kolejnym w tym roku aktorskim remake'em znanej bajki Disneya. W tym roku mogliśmy już zobaczyć "Dumbo", "Aladyna" i "Króla Lwa", a na premierę czekają już "Mulan" i "Mała syrenka". Film zadebiutuje na platformie Disney+ i będzie dostępny w dniu uruchomienia serwisu, czyli 12 listopada 2019 roku.

Zobacz także: "Zakochany kundel" kolejnym hitem Disneya? Zobaczcie romantyczny zwiastun filmu

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.