Gwiazda filmu "Kevin sam w domu" odtworzyła kultową scenę ze świątecznego hitu [WIDEO]

04.12.2020 11:19
Kevin sam w domu - materiał promocyjny Fot. Everett Collection/East News

"Kevin sam w Nowym Jorku" to drugi po "Kevinie samym w domu" film, którego nie może zabraknąć podczas świąt Bożego Narodzenia. Catherine O’Hara postanowiła dać przedwczesny gwiazdkowy prezent fanom serii i odtworzyła jedną ze słynnych scen z tej produkcji. 

Komedia familijna "Kevin sam w domu" to film kultowy. Podobnie jak jego druga część, która rozgrywa się w Nowym Jorku. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Catherine O’Hara - aktorka, która dwukrotnie wcieliła się w matkę tytułowego chłopca. Gwiazda postanowiła ponownie odegrać jedną ze scen słynnej produkcji.

"Kevin sam w Nowym Jorku" - Catherine O’Hara odtworzyła scenę z filmu

Czy istnieje bardziej świąteczna seria filmów niż zwariowane przygody małego Kevina McCallistera, który dwukrotnie został sam podczas Bożego Narodzenia i musiał obronić się przed dwójką przestępców? Chyba nie. Z tego powodu Polacy co roku oglądają filmy "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku", nie wyobrażając sobie gwiazdki bez tych produkcji.

Polecamy

W sequelu filmu Chrisa Columbusa familia tytułowego bohatera ponownie postanawia wyjechać na święta Bożego Narodzenia na wakacje. Tym razem celem wizyty jest Floryda. Przedświąteczny rozgardiasz sprawia, że Kevin gubi się na lotnisku i zamiast polecieć ze swoją rodziną, trafia do samolotu zmierzającego w kierunku Nowego Jorku. Traf sprawia, że grany przez Macaulaya Culkina chłopiec znowu spotyka się z dwójką włamywaczy, którzy planowali obrabować jego dom.

Polecamy

Jedną ze słynniejszych scen z drugiej części "Kevina samego w domu" jest moment, w którym grana przez O’Harę matka Kevina zdaje sobie sprawę z tego, że chłopiec nie poleciał z rodziną McCallisterów, tylko trafił do Nowego Jorku. Kobieta wówczas krzyczy z bezradności i pada zemdlona na ziemię. Właśnie ten fragment O’Hara odtworzyła na TikToku.

Jak widać, aktorka po 28 latach od premiery "Kevina samego w Nowym Jorku" umiała doskonale odegrać ponownie ikoniczną scenę. Fani serii mogą zobaczyć, jak O’Hara zmieniła się przez te lata.

Zobacz także

Chociaż wideo stworzone przez 66-latkę trwa tylko kilka sekund, wideo rozeszło się viralem i w ciągu kilku dni zdobyło ponad 450 tysięcy polubień.

Polecamy

"Kevin sam w domu" w grudniu 2020 - czy film trafi na Polsat?

Jak co roku i tym razem stacja Polsat wyemituje w Wigilię przygody małego Kevina. Film trafi na antenę telewizji dwukrotnie. Po raz pierwszy "Kevin sam w domu" poleci 24 grudnia 2020 roku, o godzinie 20.00. Drugi seans został przygotowany na pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia o godzinie 16.30.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.