Gwiazdor "Bridgertonów" dołączył do Ryana Goslinga i Chrisa Evansa w filmie Netflix

04.03.2021 12:03
Gwiazdor "Bridgertonów" dołączył do Ryana Goslinga i Chrisa Evansa w filmie Netflix Fot. Liam Daniel/Netflix/Courtesy Everett Collection/East News

Poznaliśmy nowe nazwiska z obsady nadchodzącego filmu akcji "The Gray Man" od braci Russo - w produkcji pojawią się Alfre Woodard, Billy Bob Thornton, a także Rege-Jean Page.

Gwiazdor Bridgertonów w obsadzie nowego filmu braci Russo dla Netfliksa

Powiedzieć, że "Bridgertonowie" byli dla Rege-Jeana Page'a przełomowi, to jak nie powiedzieć nic. Aktor nie tylko załapał się do obsady wysokobudżetowych produkcji pokroju "Lochów i Smoków", czy opisywanego "The Gray Man", ale jest nawet (podobno) brany pod uwagę do roli Supermana. Krótko mówiąc - żyć, nie umierać.

Polecamy

Jak podaje Deadline, Page jest jednym z trzech znanych aktorów, którzy dołączyli niedawno do nowego filmu braci Russo. Oprócz gwiazdora "Bridgertonów", w obsadzie zobaczymy też Alfre Woodard ("Luke Cage", "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów") oraz Billy'ego Boba Thorntona. W "The Gray Man" potwierdzono już udział m.in. Any De Armas, Wagnera Moury (Pablo Escobar z "Narcos"), czy wspomnianego Chrisa Evansa i Ryana Goslinga.

Widzimy więc, że bracia Russo nie bawią się w półśrodki i zamierzają przygotować dla Netfliksa film z rozmachem - produkcja ma mieć bowiem największy budżet w historii serwisu. To jednak nie powinno przytłoczyć duetu. W końcu mają na koncie mega blockbustery w postaci wspomnianej "Wojny bohaterów", czy dwóch części "Avengers".

Polecamy

Z tymi filmami łączą ich również nazwiska scenarzystów - chociaż skrypt przygotowali sami bracia Russo, to doszlifowali go Stephen McFeely i Christopher Markus, którzy popełnili scenariusze wszystkich opisywanych produkcji od Joe i Anthony'ego Russo.

"The Gray Man" powstał na podstawie debiutanckiej książki Marka Greany'ego o tym samym tytule. Gosling i Evans wcielą się w główne role: kolejno znanego mordercę na zlecienie Courta Gentry'ego (tytułowy Gray Man) oraz Lloyda Hansena, jednego z byłych współpracowników Gentry'ego. Ten będzie miał za zadanie schwytać niebezpiecznego zabójcę, którego zna ze wspólnego czasu w CIA.

Niestety, data premiery "The Gray Man" jest nieznana. Bracia Russo niedawno zrealizowali "Cherry" z Tomem Hollandem w roli głównej - produkcja ma zadebiutować na Apple TV+ już 12 marca 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.