Gwiazdor "Flasha" Ezra Miller został aresztowany za pijacką rozróbę w barze

29.03.2022 13:06
Gwiazdor "Flasha" Ezra Miller został aresztowany za pijacką rozróbę w barze Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Podczas, gdy Hollywood przeżywało kolejną ceremonię rozdania Oscarów, gwiazdor "Flasha" i filmów z serii "Fantastyczne zwierzęta" Ezra Miller wypoczywał "aktywnie" na Hawajach. Być może zbyt "aktywnie".

Ezra Miller został aresztowany w barze

Jak podaje portal Deadline (powołując się na raport policyjny), gwiazdor filmów DC Comics i serii "Fantastyczne zwierzęta" Ezra Miller został aresztowany w nocy z niedzieli na poniedziałek 28 marca 2022 roku w barze w miejscowości Hilo na Hawajach.

Polecamy

Miller podobno "zaczął się zachowywać agresywnie, kiedy inni klienci baru postanowili śpiewać karaoke". Aktor następnie zaczął "krzyczeć do nich wulgaryzmy", ale został zignorowany przez innych uczestników imprezy. Podobno wówczas podszedł do 23-letniej kobiety i zabrał jej mikrofon, a potem rzucił się na 32-letniego mężczyznę, który grał w rzutki.

Aktor został oczywiście aresztowany, zabrany na komisariat i zamknięty w areszcie. Po opłaceniu grzywny w wysokości 500 dolarów został wypuszczony.

Polecamy

Jak czytamy w oświadczeniu Komendy Policji na Hawajach:

Chwilę po północy w poniedziałek 28 marca 2022 roku aresztowaliśmy 29-latka z Vermontu pod zarzutem agresywnego zachowania i próby wywołania bójki w barze w Hilo.

Policja ustaliła, że mężczyzna (zidentyfikowany jako Ezra Miller) zaczął zachowywać się agresywnie, gdy inni klubowicze zaczęli śpiewać karaoke. Miller wówczas zaczął ich wyklinać, a później wyrwał mikrofon 23-letniej kobiecie (agresywne zachowanie). Mężczyzna rzucił się również na 32-letniego mężczyznę, który grał obok w rzutki (próba wywołania bójki). Właściciel kilkukrotnie prosił Millera o zachowanie spokoju, ale to nie pomogło.

Ezra Miller od 2016 roku wciela się w Barry'ego Allena/Flasha w filmach ze świata DC Comics - zadebiutował w "Batman v Superman", niedawno pojawił się gościnnie w serialu "Peacemaker", a w 2023 roku zobaczymy solowy film o Flashu w reżyserii Andy'ego Muschiettiego. Już w kwietniu zadebiutuje natomiast film "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a", w którym aktor gra jedną z głównych ról.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.