Gwiazdor "Gry o tron" na tropie seryjnego mordercy - zobaczcie zwiastun thrillera ''The Silencing"

26.06.2020 09:48
Gwiazdor "Gry o tron" na tropie seryjnego mordercy - zobaczcie zwiastun thrillera ''The Silencing" Fot. materiały prasowe Saban Films

Od obrony Siedmiu Królestw do polowania na okrutnego mordercę. W sieci ukazał się zwiastun mrożącego krew w żyłach thrillera z gwiazdorem "Gry o tron".

Wytwórnia Saban Films zaprezentowała właśnie zwiastun swojej najnowszej produkcji. Przyjdzie nam śledzić losy łowcy podążającego tropem seryjnego mordercy. W roli głównej wystąpił Nikolaj Coster-Waldau, duński aktor znany głównie z występu w serialu "Gra o tron".

''The Silencing" - gwiazdor "Gry o tron" w zwiastunie filmu o seryjnym mordercy

Zwiastun filmu ''The Silencing" prezentuje się następująco:

Głównym bohaterem filmu jest tajemniczy łowca żyjący w odosobnieniu w rezerwacie dzikiej przyrody. Wraz z panią szeryf Alice Gustafson rusza śladem okrutnego seryjnego mordercy, który przed laty porwał jego córkę. 

Przeczytaj także

W roli głównej wystąpił Nikolaj Coster-Waldau, znany powszechnie jako Jaimie Lannister z "Gry o tron". Na ekranie towarzyszyć mu będą Annabelle Wallis (horror "Annabelle", "Peaky Blinders"), Hero Fiennes-Tiffin ("Harry Potter", "After"), Melanie ScrofanoZahn McClarnon oraz Shaun Smyth.

Za reżyserię odpowiada Robin Pront, scenariusz zaś wyszedł spod ręki Micaha Ranuma. ''The Silencing" zadebiutuje już 16 lipca 2020 roku w DirecTV Cinema. Miesiąc później (14 sierpnia) trafi do kinowej dystrybucji i na platformy VoD.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.