Gwiazdor "Kevina samego w domu" próbował udusić swoją partnerkę? Szokujące doniesienia

16.12.2021 13:36
Gwiazdor "Kevina samego w domu" próbował udusić swoją partnerkę? Szokujące doniesienia Fot. Twentieth Century Fox Film Corpo/Collection Christophel/East News

Devin Ratray - odtwórca roli Buzza McCallistera w "Kevin sam w domu" został oskarżony przez swoją byłą partnerkę o próbę uduszenia. Sprawa trafiła na policję.

Gwiazdor Kevina samego w domu próbował udusić swoją partnerkę?

Kobieta złożyła zawiadomienie na policję w sprawie przemocy z rąk gwiazdora "Kevina samego w domu". Odtwórca Buzza McCallistera, Devin Ratray na razie nie usłyszał żadnych zarzutów.

Polecamy

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, powołująca się na portal TMZ, Ratray - odtwórca starszego brata Kevina, granego przez Macaulaya Culkina, miał uderzyć w twarz i próbować udusić swoją partnerkę. Według dziennikarzy, do rękoczynów doszło podczas kłótni pomiędzy aktorem i jego dziewczyną 9 grudnia 2021 roku w hotelu w Oklahoma City. Kobiecie udało uciec się z wynajmowanego apartamentu i wezwać policję.

Dzień później anonimowa ofiara złożyła na komendzie zeznania obarczające Ratraya. Policjanci w rozmowie z mediami przekazali wersję wydarzeń byłej partnerki aktora. Para podobno rozstała się podczas awantury. Inny przebieg wydarzeń przedstawia rzecznik prasowy gwiazdora "Kevina samego w domu". 

Polecamy

Według tej relacji rzeczywiście doszło do karczemnej kłótni, ale przemoc fizyczna ze strony Ratraya nie miała miejsca. Do tej pory nie zdradzono powodu awantury.

Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie. Na razie Ratrayowi nie postawiono żadnych zarzutów. Sprawa jest w toku, ale można się spodziewać, że w ten sposób się nie zakończy.

Ratray zyskał popularność dzięki roli Buzza w "Kevinie samym w domu". Postać pojawiła się w dwóch częściach słynnej świątecznej komedii familijnej. 44-letni aktor powrócił po latach do roli w filmie "Home Sweet Home Alone", znanym w Polsce jako "Nareszcie sam w domu". Kontynuacja serii Chrisa Columbusa trafiła na platformę Disney+ w listopadzie 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.