Gwiazdor Marvela zdradził, że Vision ma fioletowego penisa

19.11.2020 16:16
Gwiazdor Marvela zdradził, że Vision ma fioletowego penisa Fot. Marvel/Walt Disney Studios Motion Pictures/Everett Collection/East News

Paul Bettany zdradził, że Vision ma fioletowego penisa, którego może zmieniać gęstość. Zróbcie z tą informacją, co chcecie, ale trochę to wyjaśnia sytuację dot. tego, jak Wanda i Vision doczekali się dzieci.

WandaVision - Vision ma fioletowego penisa

Serial "WandaVision" będzie pierwszym należącym oficjalnie do MCU obrazem przygotowanym na potrzeby Disney+. Na temat produkcji wciąż wiemy niewiele, ale właśnie otrzymaliśmy kawał naprawdę interesującej, a jednocześnie niepotrzebnej informacji - dowiedzieliśmy się od Paula Bettany'ego, że Vision ma penisa.

Zobacz także

To oznacza, że Wanda Maximoff i Vision mogli założyć prawdziwą rodzinę. To jest dość ciekawe - w końcu postać została stworzona przez ludzi, w związku z czym raczej na temat organu rozrodczego nie przeprowadzano zbyt dużych dyskusji. 

Paul Bettany postanowił jednak postawić kawę na ławę i w rozmowie z Joshem Horowitzem dla MTV powiedział: .

Jest fioletowy. No i może zmienić swoją gęstość, więc jest taka informacja.

Polecamy

To nawet nie chcemy wiedzieć, jak swoim sprzętem może zarządzać Mr. Fantastic z Fantastycznej Czwórki. Serial "WandaVision" ma zadebiutować na styczniu 2021 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.