Gwiazdor "Rocketmana" Taron Egerton zasłabł na scenie podczas premiery swojej nowej sztuki

07.03.2022 11:33
Gwiazdor "Rocketmana" Taron Egerton zasłabł na scenie podczas premiery swojej nowej sztuki Fot. Euan Cherry / Avalon/Photoshot/East News

Gwiazdor "Rocketmana" i serii "Kingsman" Taron Egerton zasłabł podczas premiery swojego nowego spektaklu teatralnego "Cock" w Ambassadors Theatre w Londynie.

Taron Egerton zasłabł podczas premiery swojego spektaklu

Gwiazdor "Rocketman" i "Kingsman" Taron Egerton nie był w stanie dokończyć premierowego pokazu spektaklu "Cock" w Ambassadors Theatre w Londynie. Aktor zasłabł w trakcie pracy, ale na szczęście na widowni był lekarz, który szybko pomógł 32-letniemu aktorowi.

Polecamy

Po krótkiej przerwie na scenie pojawiła się reżyser spektaklu Marianne Elliot, która zapewniła widzów, że Egerton "jest już w dobrym stanie", ale nie będzie w stanie dokończyć przedstawienia. Jego miejsce zajął podopieczny Joel Harper-Jackson, który odegrał ostatnie sceny spektaklu. 

Na scenie Egertonowi towarzyszą Phil Daniels z "Quadrophenii" oraz Jade Anouka, która zagrała w serialu BBC/HBO "Mroczne materie". Fabuła spektaklu "Cock" opowiada o geju, który zaczyna kwestionować swoją seksualność, kiedy zakochuje się w kobiecie, którą poznał podczas podróży komunikacją miejską. 

Polecamy

Taron Egerton następnego poranka podzielił się krótkim oświadczeniem w sprawie na Instagramie:

Jak pewnie słyszeliście, straciłem przytomność podczas pierwszego pokazu "Cocka". Nic mi nie jest. Trochę mnie boli szyja i ucierpiało moje ego, ale oprócz tego jest okej.

Aktor szybko podziękował Harper-Jacksonowi za jego profesjonalizm, a następnie dodał, że "wróci z zemstą następnego dnia". Spektakl ma być wystawiany w teatrze przez najbliższe 12 tygodni.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.