Gwiazdor "Shang-Chi" trolluje fanów Marvela?

14.08.2019 13:19
126 Fot. Master of Kung Fu vol 1 #126

Simu Liu - aktor, który wcieli się w Shang-Chi, wrzucił na Twittera zdjęcie, które może być odebrane, jako żart z fanów Marvela. Co się na nim znajduje?

Za półtora roku do kin trafi kolejna produkcja Marvel Studios. Tym razem zobaczymy po raz pierwszy w historii adaptację przygód komiksowego wojownika znanego jako Shang-Chi. Na razie poza pełnym tytułem filmu i aktorami, którzy zagrają główne role nie wiadomo praktycznie nic. Niewykluczone jednak, że szefowie Marvela już wykorzystują odtwórcę tytułowego herosa - Simu Liu do promocji innej serii MCU. Albo aktor po prostu... trolluje fanów.

"Shang -Chi" - Simu Liu trolluje fanów Marvela?

Liu nie jest jeszcze gwiazdą pokroju Roberta Downeya Jr., Chrisa Evansa czy Toma Hollanda, jednak dzięki mediom społecznościowym z dnia na dzień staje się coraz popularniejszy. Aktor zdaje sobie z tego sprawę, więc wykorzystuje swoje zasięgi. Prawdopodobnie z tego powodu na Twitterze Liu pojawiło się intrygujące zdjęcie.

Nie przejmujcie się techniką.

Na zdjęciu aktor przygotowuje posiłek i mimo że nie do końca wyszła mu technika przyrządzana dania, postanowił wrzucić zdjęcie na Twittera. Dla przeciętnego zjadacza chleba w zdjęciu nie ma nic interesującego. Jednak fani filmów i komiksów Marvela nie mogą przeoczyć napisu na koszulce odtwórcy Shang-Chi. Liu ma na sobie T-shirt z logo grupy Asgardians of the Galaxy.

1 Fot. foto: Asgardians of the Galaxy #1

Jest to kosmiczna drużyna złożona z asgardzkich wyrzutków, którzy postanowili walczyć w obronie galaktyki. Obecnie w jej skład wchodzą Annabelle Riggs, Ren Kimura, Thunderstrike i Urzuul.

Zobacz też: Marvel zapowiada nową kosmiczną drużynę. Kim są Asgardians of the Galaxy?

Pod koniec "Avengers: Endgame" pojawiło się jednak nawiązanie do tej komiksowej nazwy. Chodzi o scenę, w której Thor postanawia przekazać władzę nad Nowym Asgardem Valkyrie, a sam udaje się na poszukiwanie przygód ze Strażnikami Galaktyki. Ten fragment sprawił, że fani zastanawiają się, czy w nadchodzącej trzeciej części sagi stworzonej przez Jamesa Gunna, zobaczymy Chrisa Hemswortha.

Liu na zdjęciu ewidentnie stoi w taki sposób, żeby napis na koszulce był wyraźnie widoczny. Fani Marvela zaczęli się więc zastanawiać, czy to ukryta wiadomość od twórców kinowego uniwersum, zdradzająca co czeka widzów w przyszłości, czy po prostu zwykły żart ze strony aktora. Nawet jeśli to tyko trolling, to całkiem możliwe, że maczali w nim palce szefowie Marvel Studios. W poprzednich latach zdarzały się sytuacje, w których celowo wprowadzano miłośników MCU w błąd, rzucając nawet fałszywymi spoilerami.

Przeczytaj także

"Shang - Chi" - kiedy premiera?

Reżyserem "Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings" został Destin Daniel Cretton, który wystąpi również w jednej z ról. Oprócz Liu w produkcji zobaczymy również Awkwafinę ("Bajecznie bogaci Azjaci"). Na razie nie zdradzono, kogo zagra aktorka. Przeciwnikiem Shang-Chi będzie Mandarin, którego zagra Tony Leung. Premiera filmu została zaplanowana na 21 lutego 2021 roku.

Zobacz też: Chińczycy obawiają się, że "Shang-Chi" będzie ksenofobicznym filmem

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.