Gwiazdor "The Mandalorian" zagra z Nicolasem Cage'em w filmie o Cage'u

21.08.2020 10:44
Pedro Pascal|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Pedro Pascal dołączył do obsady filmu "The Unbearable Weight of Massive Talent", który opowiada o karierze Nicolasa Cage'a. Główną rolę gra... Nicolas Cage.

Jak podaje portal The Wrap do bardzo dziwnego projektu o Nicolasie Cage'u dołączył właśnie kolejny znany aktor, a mianowicie Pedro Pascal. Co ciekawe, gwiazdor "The Mandaloriana" i "Narcos" zagra rolę psychopatycznego fana, który więzi aktora w swoim domu.

Pedro Pascal w obsadzie filmu 

"The Unbearable Weight of Massive Talent" opowie o fikcyjnej wersji Nicolasa Cage'a, który jest zapomnianym, niespełnionym i biednym gwiazdorem. Nagle dostaje propozycje zarobienia miliona dolarów, gdy na swoje urodziny zaprasza go jego największy fan. Cage postanawia przyjąć ofertę - to wtedy zaczynają się problemy. Pascal wciela się w rolę super-fana, który zagraża życiu aktora. Cage żeby przetrwać musi odgrywać różne role ze swojej przeszłości.

Przeczytaj także

Reżyserem filmu został Tom Gormican, który wraz z Kevinem Ettenem napisał również scenariusz produkcji "The Unbearable Weight of Massive Talent". Producentami filmu są Kevin TurenKristin Burr oraz Mike Nilon. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć już jesienią 2020 roku.

Pascal i Cage na jednym ekranie to może być bardzo ciekawe połączenie dwóch odmiennych osobowości - gwiazdor "The Mandalorian" znany jest raczej ze stoickiej, dość stonowanej gry aktorskiej. Cage jest natomiast wulkanem energii. To może być naprawdę dobry film. Niestety, data premiery jest nieznana.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.