Gwiazdor "Wikingów" zagra w nowym thrillerze Netfliksa. Co wiemy o "Night Teeth"?

27.07.2020 15:21
Foto: materiały prasowe History|undefined Fot. materiały prasowe History

Alexander Ludwig wystąpi w głównej roli nowego thrillera od platformy Netflix. O czym opowie produkcja?

Kariera Alexandra Ludwiga nabiera rozpędu. 28-letni Kanadyjczyk wystąpił już w popularnym serialu "Wikingowie", gdzie wcielił się w najstarszego z synów Ragnara Lodbroka - Björna Żelaznobokiego. W tym roku mieliśmy też okazję zobaczyć go w filmie "Bad Boys for Life" u boku Willa Smitha, Martina Lawrence'a i Vanessy Hudgens. Teraz otrzymał główną rolę w nadchodzącym thrillerze Netfliksa.

"Night Teeth" - gwiazdor "Wikingów" w nowym thrillerze Netfliksa

Głównym bohaterem filmu ma być młody kierowca z Los Angeles. Pewnej nocy jego klientkami zostają młode dziewczyny, które chcąc się zabawić, postanawiają odwiedzić kilka nocnych klubów. Z czasem okazuje się jednak, że nie są tym, za kogo się podawały, a zwykłe zlecenie zmienia się w walkę o przetrwanie.

Stanowisko reżysera objął Adam Randall, zaś scenariusz napisze Brent Dillon. W obsadzie znaleźli się również Bryan Batt i Marlene Forte. Na obecną chwilę nie wiemy, kiedy odbędzie się premiera filmu.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.