Gwiazdy "Kac Vegas" i "Deadpoola 2" dołączyły do obsady aktorskiej wersji "Toma i Jerry'ego"

31.07.2019 12:51
Tom i Jerry |undefined Fot. kadr z serialu Tom i Jerry

Praca nad kinową wersją "Toma i Jerry'ego" wre. Do obsady filmu dołączyli aktorzy Ken Jeong i Rob Delaney - gwiazdy "Kac Vegas" i "Deadpoola 2".

Pod koniec 2018 roku pojawiła się informacja, że niebawem zobaczymy aktorską wersję słynnej kreskówki "Tom i Jerry". W ciągu kolejnych miesięcy udało się znaleźć reżysera, scenarzystów i aktorów, którzy wystąpią w nadchodzącym filmie. Obsada wciąż się powiększa. Według najnowszych informacji dołączyli do nich Ken Jeong i Rob Delaney. Kogo zagrają?

"Tom i Jerry" - Ken Jeong i Rob Delaney dołączyli do obsady

Jak donosi The Hollywood Reporter, twórcy aktorskiej wersji "Toma i Jerry'ego" zaangażowali do filmu dwóch komediowych aktorów znanych z kinowych hitów. Jeong zasłynął dzięki roli w serialu "Community" oraz postaci Leslie Chowa z serii "Kac Vegas". Aktor wcieli się w postać imieniem Jackie.

Delaney podbił serca widzów rolą Petera w 2. części "Deadpoola". Zagra bohatera znanego jako DuBros.

Aktor wystąpił ostatnio w filmie "Hobbs i Shaw" - spin-offie "Szybkich i wściekłych", wiec fani serii niedługo będą mieli okazję zobaczyć go na dużym ekranie.

To nie jedyne nowe nazwiska, które pojawiły się na wciąż powiększającej się liście płac "Toma i Jerry'ego". W filmie wystąpią również Jordan Bolger znany z serialu "The 100" w roli Camerona oraz Pallavi Sharda  - aktorka z filmu "Lion. Droga do domu" jako Preeda. Ken Jeong, Tom Delaney, Jordan Bolger oraz Pallavi Sharda dołączyli do takich gwiazd, jak Chloe Grace Moretz ("Suspiria"), Colin Jost ("Saturday Night Live") oraz Michael Pena ("Ant-Man").

Przeczytaj także

"Tom i Jerry" - kiedy premiera?

Za reżyserię filmu odpowie Tim Story ("Fantastyczna Czwórka"). Scenarzystami "Toma i Jerry'ego" są Katie Silberman, April Prosser i Kevin Costello. Produkcja Warner Bros. nie będzie do końca aktorskim filmem, ponieważ tytułowi bohaterowie zostaną wytworzeni za pośrednictwem efektów specjalnych i będą przypominać swoje kreskówkowe odpowiedniki. Ich przygody rozegrają się jednak w prawdziwym świecie wśród żywych aktorów. Premiera filmu została zaplanowana na 16 kwietnia 2021 roku.

Zobacz też: Jak Scooby-Doo będzie wyglądał w nadchodzącym filmie? 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.