Wielki powrót w 2. sezonie "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Poznaliśmy już część obsady

16.07.2019 12:51
Nawiedzony dom na wzgórzu sezon 2|undefined Fot. . kadr z serialu Netflix "Nawiedzony dom na wzgórzu"

"Nawiedzony dom na wzgórzu" to serial oparty na podstawie powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem. Produkcja zyskała sporą popularność.

Kiedy w październiku 2018 roku "Nawiedzony dom na wzgórzu" pojawił się na platformie Netflix, użytkownicy zwariowali ze szczęścia. Poruszająca historia ukazana w serialu została oparta na klasycznej powieści grozy. Sam Stephen King uważa książkę Shirley Jackson za dzieło genialne, które należy do jego ulubionych. W lutym 2019 roku świat obiegła informacja, że "Nawiedzony dom na wzgórzu" doczeka się kontynuacji, a druga część będzie nosiła tytuł "The Haunting of Bly Manor". Najnowsza produkcja ma być adaptacją powieści Henry'ego Jamesa "The Turn of the Screw".

Gwiazdy "Nawiedzonego domu na wzgórzu" w 2. sezonie serialu

Oliver Jackson-Cohen, który wystąpił w 1. sezonie "Nawiedzonego domu na wzgórzu", powróci w kolejnej części serialu grozy. Najnowsza produkcja przedstawie historię guwernantki, która zostaje wynajęta do opieki nad dwójką sierot mieszkających w ogromnej, upiornej rezydencji. Kobieta zaczyna podejrzewać, że dom jest nawiedzony, a dzieci znajdujące się pod jej opieką widzą duchy. Jednak czy to prawda? Może kobieta po prostu wariuje?  

Przeczytaj także

Aktor ujawnił, że wcieli się w "czarującego młodzieńca" o imieniu Peter, ale na razie nie podał więcej informacji na temat roli. W 1. sezonie, Jackson-Cohen wcielił się w Luka Craina, który walczył z uzależnieniem od narkotyków. Chłopak nie mógł sobie poradzić ze wspomnieniami z dzieciństwa. Okazuje się, że aktorka, która grała Nell, Victoria Pedretti, również powróci w 2. sezonie serialu. Dziewczyna wcieli się w guwernantkę.

2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" - kiedy premiera?

Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery "The Haunting of Bly Manor". Wiemy jedynie, że będzie miała ona miejsce dopiero w 2020 roku na platformie Netflix.  

Zobacz także: "The Haunting of Bly Manor" - drugi sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.