Gwiazdy "Westworld" i "Domu z papieru" opłyną świat w nowym serialu Amazona

23.04.2021 11:57
Gwiazdy "Westworld" i "Domu z papieru" opłyną świat w nowym serialu Amazona Fot. materiały prasowe/Tamara Arranz Ramos/Netflix

Amazon Prime Video i firma RTVE ogłosiły, że Rodrigo Santoro z "Westworld" i Alvaro Morte (Profesor z "Domu z papieru") zagrają podróżników Magellana i Elcano w nowym serialu.

Gwiazdy Westworld i Domu z papieru opłyną świat w nowym serialu Amazona

Czteroodcinkowy miniserial "Boundless" ma nam przedstawić opowieść o Juanie Sebastianie Elcano oraz o Ferdynandzie Magellanie, którzy 500 lat temu wyruszyli z Hiszpanii w podróż dookoła świata statkiem. 

Polecamy

W serialu pojawią się również:

  • Sergio Peris-Mencheta (Kapitan Cartagena) 
  • Adrian Lastra (Kapitan Mendoza)
  • Carlos Cuevas (Martino)
  • Pepon Nieto (Ojciec Bartolomé)
  • Raul Tejon (Gómez de Espinosa)
  • Goncalo Diniz (Duarte Barbosa)
  • Manuel Moron (kardynał Fonseca)
  • Barbara Goenaga (Beatriz) 

Simon West został reżyserem nadchodzącego miniserialu "Boundless".

Polecamy

Zdjęcia do serialu mają ruszyć już 26 kwietnia 2021 roku w kraju Basków, a następnie ekipa przeniesie się do Republiki Dominikańskiej. Natomiast sceny na morzu będą kręcone w Pinewood Studios (sceny z CGI) oraz w Sewilli i Madrycie.

Dwa z oryginalnych statków będą odbudowane od początku na podstawie opisów, a ekipa zamierza stworzyć również dokładną replikę jedynego statku, który przetrwał do dzisiaj. Scenariusz napisał Patxi Amezcua.

Serial ma się pojawić na Amazon Prime Video. Na razie potwierdzono premierę w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Portugalii, Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Holandii, Wielkiej Brytanii i Andorze. Nie wiemy, czy pojawi się w Polsce. Data premiery jest nieznana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.