"Gwiezdne Wojny IX": Powrót Luke'a Skywalkera, nowi bohaterowie, złoczyńca i kosmici

23.05.2019 08:56
Gwiezdne Wojny IX: Skywalker. odrodzenie|undefined Fot. kadr z filmu Gwiezdne Wojny IX: Skywalker. odrodzenie

Premiera IX epizodu "Star Wars" zbliża się niebłaganie. W Vanity Fair pojawiło się mnóstwo nowych informacji na temat filmu. Zaprezentowano między innymi niewidzianych wcześniej bohaterów, złoczyńców oraz rasy kosmitów.

Końcówka roku 2019 będzie należała do "Gwiezdnych Wojen". Mimo że do premiery IX epizodu pozostało już tylko trochę ponad sześć miesięcy, na temat filmu wiadomo naprawdę nie wiele. Co prawda zdradzono już tytuł, zaprezentowano pierwszy zwiastun i ogłoszono obsadę, nie pojawił się jeszcze żaden opis fabuły, zdradzający coś, czego nie wiemy.  Na pomoc spieszy magazyn Vanity Fair, w którym pojawiło się wiele nowych informacji na temat zakończenia historii rodu Skywalkerów.

"Gwiezdne Wojny IX: Skywalker. odrodzenie" - nowe informacje o filmie

W najnowszym numerze Vanity Fair poświęcono bardzo dużo miejsca nadchodzącej części "Star Wars". Ponadto do sieci trafiły zdjęcia i nagranie z ostatniego dnia pracy nad filmem "Gwiezdne Wojny IX: Skywalker. odrodzenie". Dzięki temu możemy trochę więcej dowiedzieć się na temat nadchodzącej produkcji. Zdradzono na przykład, że w filmie zobaczymy nowy czarny charakter. Nie zabraknie też nowych bohaterów i ras kosmitów. Dowiemy się również co nieco na temat fabuły filmu. Nie tylko poznaliśmy czas akcji IX epizodu, ale również dowiedzieliśmy się, że główni bohaterowie znowu połączą siły.

Nowy złoczyńca! Richard E. Grant dołączył do "Gwiezdnych Wojen" jako Oddany Generał Pryde.

Keri Russell ponownie współpracuje z J.J. Abramsem, by zagrać zadziorną Zorri Bliss w filmie "Skywalker. odrodzenie"

Oto co możemy jeszcze powiedzieć wam o filmie "Gwiezdne Wojny IX: Skywalker. odrodzenie": akcja rozpoczyna się około roku od zakończenia "Ostatnich Jedi". Rey, Finn i Poe w końcu są w tym samym miejscu w tym samym czasie. Po raz pierwszy od "Przebudzenia Mocy".

Lokalsi z Jordanii grający Aki-Aki. To zdjęcie daje mi tak dużo nadziei, że nie mogę oddychać.

Przeczytaj także

Na stronie Vanity Fair pojawiło się również pierwsze zdjęcie Marka Hamilla, który powróci jako Luke Skywalker.

Vanity Fair Fot. foto: Vanity Fair

Nie zabrakło też kadru ze sceny walki pomiędzy Kylo Renem i Rey.

Vanity Fair Fot. foto: Vanity Fair

Wszystkie fotografie stworzyła słynna artystka Annie Leibovitz, która jest jedną z bohaterek zakulisowego materiału.

W końcu pojawiły się jakieś konkrety. Być może niedługo zobaczymy pierwszy oficjalny plakat filmu, a może nawet w sieci zadebiutuje zupełnie nowy zwiastun IX epizodu.

"Gwiezdne Wojny IX: Skywalker. odrodzenie" - kiedy premiera?

Najnowsza część "Gwiezdnych Wojen", której reżyserem ponownie został J.J. Abrams, trafi do kin 19 grudnia 2019 roku. Jest na co czekać. Mimo że film będzie zakończeniem historii o Skywalkerach, Lucasfilm już pracuje nad dwiema zupełnie różnymi trylogiami. Obie prawdopodobnie będą rozgrywać się na długo przed wydarzeniami znanymi z poprzednich filmów "Star Wars". Na razie nie zdradzono szczegółów na ich temat.

Zobacz też: Przeciek z planu "Star Wars 9" sugeruje, że ponownie zobaczymy bohaterów oryginalnej trylogii

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.