"Gwiezdne Wojny IX": Zobacz pełną scenę z uroczym Babu Frikiem! [WIDEO]

16.01.2020 11:17
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie|undefined Fot. kadr z filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

W sieci pojawił się fragment filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Chodzi o scenę, w której pojawił się śmieszny kosmita o imieniu Babu Frik.

Za kilka dni minie miesiąc od premiery finałowego epizodu sagi Skywalkerów. Twórcy filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" postanowili podzielić się pełną sceną, w której pojawił się nowy bohater IX epizodu "Star Wars" - śmieszny spec od droidów imieniem Babu Frik.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - Babu Frik w pełnej scenie z filmu

Uroczy kosmita pojawia się jako postać epizodyczna, ale mimo małego czasu ekranowego, zaskarbił sobie miłość fanów "Gwiezdnych Wojen". Babu Frik to Anzellianin, który zamieszkiwał planetę Kijimi, gdzie zajmował się tworzeniem i naprawianiem droidów. Główni bohaterowie musieli znaleźć kogoś, kto obejdzie zabezpieczenia C-3PO, który poznał jedną z tajemnic Sithów, ale nie mógł jej nikomu przekazać. Tym kimś okazał się właśnie mały majsterkowicz, w którego wcieliła się gwiazda "Harry'ego Pottera".

Przeczytaj także

Babu po wstępnej analizie stwierdził, że może wydobycie dane, ale wiąże się to z usunięciem pamięci C-3PO. Droid postanowił poświęcić wszystkie zgromadzone dane, by pozwolić swoim przyjaciołom na odnalezienie miejsca, w którym ukrywa się wskrzeszony Imperator Palpatine.

Rozluźniający atmosferę kosmita pojawia się później w tylko we fragmencie jednej z finałowych scen i jak zwykle wprowadza na twarzach widzów szeroki uśmiech. Chociaż Frikowi do Baby Yody daleko, ma w sobie coś rozbrajającego. Zresztą postać dostała nawet własną figurkę, więc twórcy filmu zdawali sobie sprawę z tego, jakie emocje wzbudzi Babu.

Przeczytaj także

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - obsada

IX epizod "Star Wars" trafił do kin 19 grudnia 2019 roku. W filmie J.J. Abramsa wystąpili ponownie Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Mark Hamill, Anthony Daniels, Billy Dee Williams, Billie Lourd oraz pośmiertnie Carrie Fisher. Do obsady dołączyli Naomi Ackie, Richard E. Grant, Dominic Monaghan i Keri Russell.

Przeczytaj także

Zobacz też: Wyciekł oryginalny scenariusz IX części "Gwiezdnych wojen". Jest lepszy od wersji finalnej?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.