„Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” – bilety trafią do sprzedaży w przyszłym tygodniu

Natalia Hluzow
05.10.2017 10:52
„Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” – bilety trafią do sprzedaży w przyszłym tygodniu Fot. kadr z wideo

Długo wyczekiwana sprzedaż biletów na ósmy epizod Star Wars ma wystartować 9 października.

Pamiętacie jak na początku tygodnia zastanawialiśmy się, kiedy pojawią się bilety na ósmą część sagi „Gwiezdne Wojny”? W takim razie usiądźcie teraz wygodnie i trzymajcie się mocno foteli! Jak poinformował portal Screen Rant, kina przygotowują już swoje systemy do uruchomienia przedsprzedaży biletów na „Ostatnich Jedi” już w najbliższy poniedziałek - 9 października. 

Wiadomość tę zakomunikował światu Jeremy Conrad z Furious Fanboys na swoim Twitterze, donosząc, że sieci AMC i Regal Cinemas rozpoczęły już przygotowania, by sprzedaż biletów na „Star Wars: The Last Jedi” mogła ruszyć równo o tej samej godzinie 9 października.

Informacji nie potwierdził jeszcze Lucasfilm ani Disney, więc póki co nie można jej brać za pewnik. Spodziewamy się jednak, że zrobią to już niebawem. Tym bardziej, że jak widać na załączonym wyżej tweecie, Conrad jest stuprocentowo pewny swoich doniesień.

To zresztą jeszcze nie koniec wrażeń! Dokładnie tego samego dnia ma też zostać opublikowany nowy oficjalny trailer „Ostatnich Jedi”. Mark Hamill zapowiadał to już wcześniej na swoim Twitterze. Wszystko więc wskazuje na to, że fani będą mogli zamówić bilety na pierwsze pokazy nowych „Gwiezdnych Wojen” i obejrzeć pełen zwiastun tego samego dnia. 

„Gwiezdne Wojny VIII: Ostatni Jedi trafią do kin już 14 grudnia 2017 roku. W obsadzie po raz kolejny znajdą się: Mark Hamill, Adam Driver, Oscar Isaac i Adam Driver. W filmie po raz ostatni zobaczymy też Carrie Fisher.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.