"Gwiezdne wojny IX" - oto 1. zwiastun! Nareszcie poznaliśmy tytuł filmu

Kamil Kacperski
12.04.2019 19:16
Star Wars IX|undefined Fot. kadr z wideo

Do sieci po miesiącach oczekiwań nareszcie trafił oficjalny zwiastun IX części "Gwiezdnych wojen". Jaki los czeka Rey, Finna, Poego i Kylo Rena? Zobaczcie wideo.

Nareszcie! Podczas panelu Star Wars Celebration pokazano zwiastun "Gwiezdnych wojen IX". Film otrzymał podtytuł "The Rise of Skywalker". W zwiastunie oczywiście powracają nasi główni bohaterowie, czyli Rey, Finn, Poe, ale także księżniczka Leia i Kylo Ren. A czego dowiadujemy się o samej fabule filmu "Star Wars: The Rise of Skywalker"?

Gwiezdne wojny IX - oto 1. zwiastun

Fanów niewątpliwie zachwyci fakt, iż w pierwszym oficjalnym klipie pojawia się Billy Dee Williams, znany szerzej jako Lando Calrissian, który mimo upływu lat wciąż pozostaje szarmancki i charyzmatyczny. Jeśli chodzi zaś o fabułę, to reżyser J.J. Abrams potwierdził, że akcja filmu dzieje się kilka miesięcy po zakończeniu "Ostatnich Jedi", a historia skupi się na grupie głównych bohaterów, czyli Rey, Finnie i Poe.

Oczywiście zwiastun nie zdradza nam za dużo szczegółów, co akurat powinno ucieszyć fanów. Pod koniec słyszymy również znajomy śmiech... Bez zbędnego przeciągania - oto zwiastun "Star Wars: The Rise of Skywalker": 

Przeczytaj także

Gwiezdne wojny IX - znamy tytuł produkcji

W obsadzie oprócz powracających Daisy Ridley, Johna Boyegi, Oscara Isaaca, Adama Drivera, Marka Hamilla i nieodżałowanej Carrie Fisher, pojawią się również m.in. Matt Smith, a także Keri Russel, która wcieli się w noszącą fioletowy pancerz Zori. Wizerunek ostatniej postaci potwierdził plakat, który wyciekł do sieci pod koniec marca 2019 roku. Pojawiły się na nim też dziwni kosmici i łuczniczka Jannah, ale ona nie pojawiła się w zwiastunie.

Film "Gwiezdne wojny IX: The Rise of Skywalker" trafi do kin już 20 grudnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.