"Gwiezdne wojny IX" - wyciekł plakat, który pokazuje nowe i powracające postaci

Kamil Kacperski
27.03.2019 17:45
Star Wars VIII|undefined Fot. materiały prasowe

Do sieci trafił pierwszy materiał promujący nadchodzący IX epizod "Star Wars". Niestety nie poznamy z niego tytułu produkcji, ale pokazuje nam kilka ciekawych rzeczy.

Po długich miesiącach oczekiwań fani nareszcie doczekali się pierwszego "oficjalnego" materiału związanego z "Gwiezdnymi wojnami IX" - wyciekł bowiem plakat promujący nadchodzący film J.J. Abramsa. Ten prezentuje nam zdjęcia głównych bohaterów, czyli Rey, Finna, Poe, a także Kylo Rena, pomija jednak ważne postaci. Na plakacie nie zobaczymy bowiem Lei, Luke'a, ani nawet Lando, chociaż wiemy, że pojawią się w IX epizodzie "Star Wars".

Star Wars IX - wyciekł plakat promujący film

A co oprócz tego? Kylo Ren powraca do swojego hełmu, o czym wspominały plotki z 2018 roku. Wydaje się również, że duży wpływ na fabułę produkcji będą mieli również Rycerze Zakonu Ren - w końcu widzimy ich na samym plakacie.

Przeczytaj także

Oprócz tego, pojawiają się też nowe postaci. Wśród nich pojawia się zamaskowana postać ubrana w strój, przypominający fioletowy sweter (rzekomo może to być postać grana przez Keri Russel, która będzie nosić imię Zori), a także łuczniczka z bujnym afro o imieniu Jannah. C-3PO niesie w rękach broń (być może kusza Wookiech?), a obok Finna znajduje się dziwny potworek albo kosmita. Zobaczcie sami:

SWIX Fot. foto: ComicBookMovie.net

Star Wars IX - data premiery

Według doniesień, twórcy pokażą pierwszy zwiastun, oficjalny plakat i potwierdzą tytuł filmu już podczas Star Wars Celebration. Festiwal dla fanów "Gwiezdnych wojen" odbędzie się w Chicago w dniach 11-15 kwietnia 2019 roku. Wszystkiego dowiemy się natomiast już po premierze filmu - "Gwiezdne wojny IX" trafią do kin już 19 grudnia 2019 roku.  

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.