"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - Kylo Ren na nowych zdjęciach z nadchodzącego filmu

30.09.2019 12:59
materiały prasowe/Lucasfilm|undefined Fot. materiały prasowe/Lucasfilm

W sieci pojawiły się dwa nowe zdjęcia z nadchodzącego IX epizodu "Gwiezdnych Wojen". Przedstawiają Kylo Rena oraz jego świtę - członków Zakonu Rycerzy Ren.

Fani "Gwiezdnych Wojen" z niecierpliwością czekają na konkluzję nowej trylogii. Twórcy są niezwykle powściągliwi w prezentowaniu materiałów pochodzących z filmu "Skywalker. Odrodzenie". W sieci pojawiły się jednak dwa zupełnie nowe kadry związane z osobą Kylo Rena, w którego wciela się Adam Driver.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - Kylo Ren i Rycerze Ren na nowych zdjęciach

Magazyn Empire udostępnił w sieci materiały, które powinny zainteresować fanów kosmicznej sagi. Wygląda na to, że najnowszy numer skupi się na mrocznym synu Hana Solo. Na pierwszej fotografii pojawia się bowiem Kylo Ren. 

Star Wars Fot. foto: Empire Magazine

Kadr przedstawia Bena Solo, który musi przeciwstawić się jakiejś potężnej siły. Trudno powiedzieć, jaka jest jej natura. Czy chodzi o jakąś eksplozję, czy innego adepta Mocy, który za jej pomocą powalił oddział szturmowców. Ren ledwo się trzyma i ewidentnie zmierza w kierunku źródła siły. Co ciekawe w dłoni trzyma swoją inspirowaną Darthem Vaderem maskę, która uległa zniszczeniu w "Przebudzeniu Mocy". Kto znajduje się poza kadrem? Rey? A może to odrodzony Palpatine?

Przeczytaj także

Druga fotografia ukazuje Zakon Rycerzy Ren, którzy prawdopodobnie staną po stronie Kylo Rena, ruszającego w pogoń za Ruchem Oporu.

Na razie nie wiadomo, kto kryje się za czarnymi maskami. Nie zdradzono też celu istnienia tajemniczego zakonu. Wszystko wskazuje jednak na to, że chodzi o upadłych Jedi, którzy będą walczyć z niedobitkami rebeliantów. Rycerze pojawili się w jednej scenie "Przebudzenia Mocy", ale w "Ostatnich Jedi" nie pociągnięto ich wątku. Kim w rzeczywistości są? Przekonamy się niebawem.

Przeczytaj także

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - kiedy premiera?

Reżyserem IX epizodu "Star Wars" został ponownie J.J. Abrams. W rolach głównych wystąpili Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Keri Russell, Anthony Daniels, Mark Hamill, Naomi Ackie oraz Richard E. Grant. Po długiej przerwie do serii powrócił Billy Dee Williams. W filmie zobaczymy też pośmiertny występ Carrie Fisher. Premiera filmu odbędzie się 20 grudnia 2019 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Gwiezdne Wojny IX" - czy Rey rzeczywiście przejdzie na Ciemną stronę Mocy?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.