HBO Max przypadkiem zaczęło pokazywać "Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera" kilka dni przed premierą

09.03.2021 11:24
HBO Max przypadkiem zaczęło pokazywać "Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera" kilka dni przed premierą Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera", czyli 4-godzinny film o superbohaterach DC ma zadebiutować w usłudze HBO Max/HBO GO już 18 marca, ale serwis streamingowy zaliczył niedawno drobną wpadkę, gdy zaczął pokazywać produkcję... 8 marca.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera przypadkiem pojawiła się na HBO Max

Niektórzy użytkownicy HBO Max byli nie lada zaskoczeni, kiedy to w poniedziałek 8 marca zaczęli przypadkiem oglądać "Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera" na HBO Max.

Polecamy

Wiele osób na Twitterze podzieliło się informacją, że w trakcie próby oglądania "Toma i Jerry'ego", na ich ekranie niespodziewanie pojawili się Batman i spółka. Co ciekawe, platforma kompletnie nie zarejestrowała tego, że pokazuje im inny film - wszyscy twierdzą bowiem zgodnie, że podczas pauzowania seansu widzieli nadal tytuł i opis "Toma i Jerry'ego".

Niektórzy mieli okazję obejrzeć nawet około godziny nowego/starego filmu Zacka Snydera i dzielili się w sieci scenami z produkcji, a także zdjęciami potwierdzającymi prawdziwość ich wersji zdarzeń. Oczywiście WarnerMedia szybko zareagowało na tą wpadkę i naprawiło błąd.

Warner Bros. dość szybko zaczął usuwać posty z fragmentami filmu na Twitterze, te przetrwały jednak na stronach nieprzeznaczonych dla dzieci (tak, możecie znaleźć pojedyncze fragmenty na m.in. Pornhubie). Nie chcemy wam spoilować "Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera", więc nie będziemy zdradzali szczegółów scen z nowego filmu.

Do oficjalnej premiery filmu zostało raptem kilka dni - ten ma się pojawić na HBO GO już 18 marca 2021 roku. Niewykluczone jednak, że Warner Bros. z uwagi na ten przeciek zdecyduje się na przyspieszenie debiutu "Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.