"Halloween Kills": w filmie pojawi się kolejna postać z oryginalnego "Halloween"

27.08.2019 14:32
Halloween|undefined Fot. kadr z filmu Halloween

Według najnowszych informacji w sequelu kontynuacji "Halloween" zobaczymy dawno niewidzianą postać. Wcieli się w nią Anthony Michael Hall.

Po sukcesie nowej kontynuacji "Halloween" szefowie studia Blumhouse postanowili stworzyć dwie kolejne części słynnego horroru Johna Carpentera. Obecnie trwają prace nad filmem zatytułowanym "Halloween Kills", który będzie bezpośrednim sequelem produkcji z 2018 roku. Okazuje się, że w filmie pojawi się kolejna postać z oryginału sprzed 41 lat.

"Halloween Kills" - w horrorze powróci jako Tommy Doyle

David Gordon Green, tworząc nowe "Halloween" postanowił zignorować wszystkie sequele horrorowej serii, które powstały po 1978 roku i powołać do życia film, rozgrywający się 40 lat po wydarzeniach ukazanych w słynnym dziele Carpentera. Z tego powodu w produkcji zawarto wiele odniesień do oryginału. Wygląda na to, że "Halloween Kills" również będzie nawiązywać do "Halloween". Jak podaje serwis Collider, do obsady dołączył Anthony Michael Hall, który zagra dorosłego Tommy'ego Doyle'a.

Tommy to chłopiec, którym opiekowała się Laurie Strode - główna bohaterka, grana przez Jamie Lee Curtis. W nowym filmie zobaczymy go jako dorosłego mężczyznę. Co ciekawe Tommy powrócił już w filmie "Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa", gdzie zagrał go Paul Rudd. Bohater połączył siły z doktorem Loomisem (Donald Pleasance), by powstrzymać zamaskowanego mordercę.

Green postanowił jednak obsadzić w roli Tommy'ego Anthony'ego Michaela Halla znanego z filmów "Dziewczyna z komputera", "Edward Nożycoręki" oraz "W krzywym zwierciadle: Wakacje".

Przeczytaj także

"Halloween Kills" - kiedy premiera horroru?

Prace na planie sequela "Halloween" już się rozpoczęły. Jednocześnie powstaną również zdjęcia do trzeciej i ostatniej części kontynuacji zatytułowanej "Halloween Ends". Curtis i Halla na dużym ekranie zobaczymy Judy Greer, Andi Matichak, Nicka Castle'a oraz Jamesa Jude'a Courtneya. Reżyserem został ponownie David Gordon Green. Film trafi do kin 16 października 2020 roku. Premierę "Halloween Ends" zapowiedziano na 15 października 2021 roku.

Zobacz też: Znamy datę premiery "Halloween 2". Kiedy ruszą zdjęcia?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.