Han Solo i Chewbacca poznają się w nowym teaserze spin-offa „Gwiezdnych Wojen”

Sergiusz Kurczuk
16.04.2018 15:30
Han Solo i Chewbacca|undefined Fot. kadr z filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

W filmie „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” w końcu dowiemy się jak słynny przemytnik poznał swojego drugiego pilota i wiernego towarzysza. 

Han Solo bez Chewbakki to jak Paul McCartney bez Johna Lennona, Flip bez Flapa, Ricky bez Morty'ego i Rocket bez Groota. Postacie idealnie się uzupełniają i dopiero kiedy pojawiają się we dwójkę, odbiorca czuje wielką moc. Chewbacca był nie tylko wiernym druhem, dobrym przyjacielem i obrońcą Hana Solo, ale również drugim pilotem jego ukochanego statku Sokoła Millenium. Nic dziwnego, że w spin-offie nie zabraknie Wookiego. W sieci pojawił się kolejny spot telewizyjny zapowiadający film „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”.

„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” - przemytnik poznaje Chewiego

Studio Lucasfilm dało swoim fanom kolejny przedsmak produkcji z Aldenem Ehrenreichem w roli tytułowej. W trwającym niecałą minutę teaserze pojawiły się sceny znane z obu zaprezentowanych wcześniej zwiastunów, ale nie zabrakło również nowości w postaci pierwszego spotkania Solo i Chewiego. Widzimy też rozgrywkę w kosmiczną grę o nazwie Saabac. Prawdopodobnie jest to fragment sceny słynnego zakładu o Sokoła Millenium, który wygrał Han Solo, tym samym odbijając statek Lando Calrissianowi (Donald Glover). W produkcji reżyserowanej przez Rona Howarda spotkamy nie tylko dobrze znane postacie, ale również całkiem nowych bohaterów. Nowa zapowiedź to również okazja do przyjrzenia się Ehrenreichowi w roli kosmicznego awanturnika. Do tej pory fani byli sceptycznie nastawieni do decyzji twórców filmu. Czy teraz się to zmieni?

Przed młodym aktorem trudne zadania. W końcu nie łatwo przebić taką gwiazdę jak Harrison Ford, który dzięki udziałowi w „Gwiezdnych Wojnach” zyskał ogromną sławę, a drzwi do Hollywood stanęły przed nim otworem. Gwiazdor dawał rady Ehrenreichowi jak grać Solo. Czy uda mu się przynajmniej dosięgnąć wysoko zawieszonej poprzeczki? Przekonamy się już 25 maja 2018 roku, kiedy drugi spin-off w świecie „Star Wars” wejdzie na ekrany kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.