Han Solo z węgorzem w spodniach - pierwsza usunięta scena ze spin-offu „Star Wars”

Sergiusz Kurczuk
07.09.2018 09:56
Han Solo z węgorzem w spodniach - pierwsza usunięta scena ze spin-offu „Star Wars” Fot. kadr z filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

W sieci pojawiła się pierwsza usunięta scena z filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”. Co się w niej dzieje?

Film „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” opowiadał o młodości jednego z najpopularniejszych bohaterów „Star Wars”. Niestety nie odniósł spodziewanego sukcesu, prawdopodobnie dlatego, że widzowie utożsamiają z Hanem Harrisona Forda. Przed Aldenem Ehrenreichem stało więc trudne zadanie i w opinii niektórych fanów aktor nie podołał zadaniu. Mimo wszystko istnieją widzowie, którym spin-off „Gwiezdnych wojen” przypadł do gustu. Wielkimi krokami zbliża się światowa premiera DVD i Blu Ray filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”. Z tego powodu w sieci pojawiła się pierwsza usunięta scena z historii młodego kosmicznego awanturnika. 

„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” - usunięta scena z filmu

W produkcji reżyserowanej przez Rona Howarda, dowiadujemy się, jak wyglądały szczenięce lata Hana oraz poznajemy jego pierwszą miłość - Qi'rę, graną przez Emilią Clarke. Film rozpoczyna się ucieczką Hana i Qi'ry przed strażnikami na planecie Corellia. W jednej z usuniętych scen widzimy fragment pościgu, który nie znalazł się w kinowej wersji. 

Być może zdecydowano się usunąć tę scenę, ponieważ spowalniała tempo pościgu. Bohaterowie ukryli się w zbiorniku z kosmicznymi węgorzami i konkluzją usuniętego fragmentu, jest Han wyciągający zwierzaka z własnych spodni. Mamy też okazję przyjrzeć się ogarom, których strażnicy użyli w pościgu do wytropienia uciekinierów. 

„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” - premiera na Blu-ray i DVD

Domowa edycja spin-offu o młodości Hana Solo trafi na sklepowe półki w USA w połowie września 2018 roku. DVD będzie można kupić od 14 września, natomiast Blu-ray z filmem będzie dostępny trochę później, bo 25 września. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.