Harry Potter - tak powinny wyglądać postaci według ich opisów z książek [FOTO]

28.04.2022 10:26
Harry Potter - tak powinny wyglądać postaci według ich opisów z książek [FOTO] Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Jak powinny wyglądać postaci z Harry'ego Pottera? Jeżeli sądzicie, że twórcy filmów trafili w dziesiątkę, to... w sumie nie jesteście w błędzie, bo wykonali naprawdę cudowną robotę. Ale mogło być lepiej. 

Harry Potter - jak powinny wyglądać postaci w rzeczywistości?

Pewna artystka i przy okazji ogromna fanka Harry'ego Pottera o ksywie MsBananaAnna postanowiła przygotować realistyczne portrety postaci z książek przy użyciu sztucznej inteligencji, korzystając tylko i wyłącznie z książkowych opisów J.K. Rowling.

Polecamy

Jak czytamy w rozmowie portalu Bored Panda z MsBananaAnna, artystka wyjaśniła, że oczywiście od dziecka jest wielką fanką książek o Harrym Potterze. Lubiła również filmową adaptację dzieł Rowling i chociaż ogólnie przywiązała się do aktorów z serii, to jednak miała pewne obiekcje.

Podkreśliła bowiem, że w trakcie czytania książek, jej wyobrażenia na temat wyglądu niektórych bohaterów były zgoła inne. Dlatego też korzystając ze swojego talentu i serwisu Artbreeder postanowiła stworzyć "wierniejsze" portrety postaci z serii - znajdziemy oczywiście materiały z głównymi bohaterami, ale także mniej ważne postaci, jak Meropę Gaunt. 

Polecamy

Poniżej kilka przykładowych obrazków z Harrym, Malfoyem, Lily Potter i Tomem Riddle:

Wszystkie portrety MsBananaAnna znajdziecie zaś w serwisie Imgur. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.