"Hellboy": w sieci pojawił się nowy zwiastun z muzyką Deep Purple

Kamil Kacperski
01.03.2019 11:14
Hellboy|undefined Fot. kadr z wideo

Lionsgate opublikowało nowy, bardzo krwawy zwiastun "Hellboya". Czego możemy się spodziewać po filmie? Krwi, potworów, magii i śmiesznych żartów czerwonego demona.

Nadchodzący film o demonicznym herosie jest pierwszą produkcją dla dorosłych opowiadającą o Hellboyu. Twórcy postanowili więc wykorzystać sytuację do pełni możliwości i przygotowali bardzo krwawą i wulgarną produkcję.

Hellboy - zobaczcie nowy zwiastun filmu

A co oprócz krwi i przekleństw zobaczymy na ekranach kin? Królową Nimue (Milla Jovovich) i armię jej potworów z piekła, bardzo dużo scen akcji, a także całkiem sporą dawkę humoru. Zobaczcie nowy zwiastun filmu "Hellboy":

Na temat brutalności nadchodzącego filmu wypowiedział się sam Hellboy, czyli David Harbour. Gwiazda "Stranger Things" w rozmowie z portalem Empire wyjaśniła, że dla twórców bardzo ważne było pokazanie tego, iż demon jest w gruncie rzeczy bronią:

Mamy takie poczucie, że on faktycznie zabija, nawet jeżeli są to giganci albo inne potwory. Hellboy obcina im głowy, tarza się w ich krwi, ale ty czujesz się dziwnie z powodu zabijania innych kreatur. Naprawdę chcemy pokazać, że Hellboy jest w gruncie rzeczy zabójcą. Jest bronią.

Hellboy - kiedy premiera?

W filmie oprócz wspomnianego Harboura i Jovovich zobaczymy jeszcze Iana McShane'a, Daniela Dae Kima i Sashę Lane. Aktorzy wcielą się w partnerów Hellboya z Biura Badań Paranormalnych i Obrony. Nowy, odświeżony "Hellboy" trafi na ekrany kin już 12 kwietnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.