Hitler "zareagował" na zwiastun "Jojo Rabbita" Taiki Waititego. Reżyser skomentował mema

29.07.2019 13:10
Taika Waititi|undefined Fot. Instagram.com/TaikaWaititi

Pamiętacie taką scenę z filmu "Upadek Hitlera", w której wódz 3. Rzeszy zaczyna krzyczeć na swoich bliskich współpracowników? To, które doczekało się mnóstwa przeróbek z m.in. imprezą electro, czy mężczyzną krytykującym polską reprezentację w piłce nożnej? Teraz doczekało się kolejnej parodii.

Tym razem "bohaterem" wideo jest film "Jojo Rabbit", w którym Taika Waititi zagra Adolfa Hitlera. Ten będzie wymyślonym przyjacielem młodego chłopca o imieniu Jojo. W przeróbce "prawdziwy" Hitler jest zniesmaczony tym, że zagra go osoba pochodzenia żydowsko-polinezyjskiego, którą jest wspomniany Waititi (również reżyser i scenarzysta produkcji).

Jojo Rabbit doczekał się przeróbki z Hitlerem

Wódz następnie strzela sam sobie w kolano, gdy mówi swoim podwładnym, że może powinni sami stworzyć film o Hitlerze. Prosi swoich podwładnych, żeby odnaleźli człowieka odpowiedzialnego za "Thora: Ragnarok", komplementując reżysera i twierdząc, że hit Marvela "to był dopiero film". Nikt jednak nie ma odwagi powiedzieć mu, że Waititi jest również odpowiedzialny za "Ragnarok". Zobaczcie mema promującego "Jojo Rabbita":

Przeczytaj także

Jak sami widzicie, wideo nie umknęło uwadze Waititiego, który skomentował je w swoim stylu:

Haaaaa, zapomniałem o tym głupim memie. Teraz mi się w końcu podoba.

Waititi zapowiedział, że jego najnowszy film to satyra mająca na celu walkę z nienawiścią. W pozostałych rolach wystąpią między innymi Scarlett Johansson, Sam Rockwell, Rebel Wilson i Stephen Merchant. Amerykańska data premiery została zapowiedziana na 18 października 2019 roku. Nie wiadomo jeszcze kiedy "Jojo Rabbit" trafi do polskich kin.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.