"Home Sweet Home Alone" - zobaczcie zwiastun nowej wersji "Kevina samego w domu"

05.11.2021 14:09
"Home Sweet Home Alone" - zobaczcie zwiastun nowej wersji "Kevina samego w domu" Fot. materiały prasowe/Disney+

Stało się. 30 lat po premierze oryginalnego "Kevina samego w domu", Disney zdecydował się zrealizować odświeżoną wersję produkcji - ta nosi tytuł "Home Sweet Home Alone" i doczekała się kolejnego zwiastuna.

Kevin sam w domu doczekał się nowej wersji - oto zwiastun Home Sweet Home Alone

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie, w telewizji wyemitowany zostanie ponownie kultowy już "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku". Dla tych, którzy mają dosyć jego przygód, Disney+ przygotował film "Home Sweet Home Alone", będący duchowym spadkobiercą świątecznej komedii familijnej z Macaulayem Culkinem w roli głównej.

Polecamy

Mimo że głównego bohatera oryginalnej serii zastąpi mały Max (znany z "Jojo Rabbita" Archie Yate), historia bardzo przypomina filmowy klasyk od Christophera Columbusa. Rodzina wyjeżdżająca na święta Bożego Narodzenia zapomina o swoim najmłodszym dziecku, które zostaje samo w domu.

Wówczas chłopiec musi stawić czoła dwójce włamywaczy, którzy postanowili obrabować pozornie pusty dom. Chłopiec wykorzystuje swój spryt, znajomość terenu oraz kreatywność, by pokonać bandytów. I to właśnie przestępcy są głównymi bohaterami nowego zwiastuna "Home Sweet Home Alone". Ten znajdziecie poniżej:

Polecamy

W przeciwieństwie do "Kevina samego w domu", w "Home Sweet Home Alone" mamy do czynienia z dosłowną parą przestępców. Włamywacze są bowiem małżeństwem granym przez Ellie Kemper i Roba Delaneya. Mimo że nie stanowią tak dużego zagrożenia, jak złoczyńcy z oryginalnej serii, również nie grzeszą inteligencją i wpadają w pułapki zastawione przez Maxa.

W świątecznej komedii reżyserowanej przez Dana Mazera w pozostałych rolach wystąpili Aisling Bea, Kenan Thompson, Tim Simons, Pete Holmes, Devin Ratray, Ally Maki oraz Chris Parnell. Film trafi na platformę Disney+ już 12 listopada 2021 roku. My na premierę jeszcze poczekamy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.