Hugh Jackman, Margot Robbie i Russell Crowe w pełnym trailerze nieistniejącego sequelu „Krokodyla Dundee”

Natalia Hluzow
30.01.2018 10:39
Hugh Jackman, Margot Robbie i Russell Crowe w pełnym trailerze nieistniejącego sequelu „Krokodyla Dundee” Fot. kadry z wideo

Po Chrisie Hemsworthie przyszedł czas na inne wielkie sławy o australijskich korzeniach. Kto jeszcze pojawił się w zwiastunie filmu o młodym Dundeem?

Kiedy w styczniu 2018 pojawił się pierwszy teaser filmu „Dundee: The Son of a Legend Returns Home”, wszystko wskazywało na to, że doczekamy się kontynuacji australijskiego hitu sprzed lat, który opowie o synu słynnego Krokodyla, Brianie Dundeem, mieszczuchu z USA powracającym do ojczyzny ojca. Informacja o tym, że do obsady filmu dołączył Chris Hemsworth wzbudziła ogromną radość wśród fanów Australijczyka, który już jakiś czas temu ujawnił komediowe zdolności. Szybko jednak okazało się, że żaden film nie powstał, nie powstaje, ani nie powstanie, a materiały zapowiadające rzekomy sequel to tylko zajawki kampanii promującej Australię, której właściwa część zostanie zaprezentowana podczas Super Bowl. 

Hugh Jackman w sequelu „Krokodyla Dundee”

Fakt, że tak naprawdę nie istnieje żaden film, nie przeszkodził w ogłaszaniu kolejnych gwiazd w jego obsadzie. 29 stycznia 2018 dołączył do niej kolejny skarb australijskiego narodu - Hugh Jackman - który swoim udziałem w projekcie pochwalił się sam na Twitterze:

Nie myśleliście chyba, że przywrócą Dundee'ego... beze mnie, prawda?!

Oficjalny trailer filmu „Dundee: The Son of a Legend Returns Home”

Dzień później, czyli 30 stycznia 2018, okazało się, że to jeszcze nie wszystko! Do nordyckiego boga i kanadyjskiego mutanta dołączyli seksowna Margot Robbie, waleczny gladiator Russell Crowe oraz cała gama gwiazd nieco mniejszego formatu, jak: Isla Fisher, Ruby Rose, Luke Bracey, Jessica Mauboy oraz młodszy brat Chrisa - Liam Hemsworth. Wszystkich możemy zobaczyć w oficjalnym trailerze tego wyjątkowego, choć nieistniejącego filmu.

Fakt, że w powyższym zwiastunie trudno dostrzec jakąś spójną fabułę, ale czy to ważne, skoro i tak nie powstaje żaden film? Ważne jest to, że nawet największe hollywoodzkie sławy pamiętają o swoich korzeniach i zgodziły się wystąpić w kampanii promującej ich kraj. Do mistrzostw Super Bowl pozostało jeszcze kilka dni, czekamy więc na dołączenie Cate Blanchett, Nicole Kidman, Erica Bany i innych gwiazd australijskiego pochodzenia!

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.