Hugh Jackman do Ryana Reynoldsa: „odwal się ode mnie. To nie jest sexy”

Kamil Kacperski
11.05.2018 15:26
Hugh Jackman GMA|undefined Fot. kadr z wideo

Jackman ma już dosyć ciągłego napastowania ze strony Reynoldsa, który cały czas prosi Australijczyka, by ten jeszcze raz zagrał Wolverine'a. Oczywiście tym razem w filmie o Deadpoolu.

Wszystko jest oczywiście jednym wielkim żartem, chociaż aktor bardzo dobrze wczuł się w rolę. Jackman pojawił się jako gość programu „Good Morning America”, w którym zapytano go o przyjaźń z Ryanem Reynoldsem, który wciela się w Deadpoola. Australijczyk zapewnił, że kocha całą rodzinę Reynoldsa, ale przyznał również, że ostatnio, zachowanie Kanadyjczyka jest poniżej poziomu krytyki.

Chodzi konkretnie o to, że Reynolds wręcz napastował Jackmana podczas trasy promującej „Deadpoola 2” - najlepszym przykładem tego, był filmik, w którym przebrany za Deadpoola aktor wtargnął do pokoju hotelowego mężczyzny, który przez kilkanaście lat wcielał się w Wolverine'a. Jackman miał co nieco do przekazania Reynoldsowi podczas rozmowy z gospodarzami GMA:

Ryan, kocham Cię stary. Uwielbiam Deadpoola, nie mogę się doczekać filmu, jesteś jednym z moich najlepszych przyjaciół, razem z Blake (Lively, żona Reynoldsa), rodzinką... ale odwal się ode mnie. Spróbuj być nieco trudniejszy do złapania. Za bardzo się rzucasz, to nie jest seksowne. Przepraszam za to.

Deadpool i Wolverine w jednym filmie?

Znając Reynoldsa, prośby Jackmana jeszcze bardziej zmotywują go do tego, żeby zmusić aktora do wcielenia się w Logana jeszcze raz. Oczywiście, Australijczyk pozostawił postać z filmów o X-Menach w przeszłości, wcielając się w Wolverine'a ostatni raz w wydanym w 2017 roku „Loganie”, który zgarnął nawet nominację do Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany. Niestety, przegrał z „Tamtymi dniami, tamtymi nocami”.

Żarty żartami, ale Reynolds definitywnie nie jest jedyną osobą, która chciałaby zobaczyć duet Deadpool feat. Wolverine na dużym ekranie. Para dość często występowała razem w komiksach, Logan pojawił się również w grze „Deadpool” z 2013 roku, gdzie odegrał nawet jedną z głównych ról. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że Reynolds bardzo dąży do spotkania tych dwóch postaci w formacie filmowym. Chociaż być może Jackman ma racje, mówiąc, że Kanadyjczyk stara się doprowadzić do tego zbyt agresywnie.

„Deadpool 2”, w którym nie będzie Jackmana (no chyba, że jednak będzie), pojawi się w polskich kinach już od 15 maja 2018 roku. Co więcej, pierwsze opinie krytyków na „Deadpoola 2” są naprawdę dobre, szykujcie się zatem na wysokiej jakości seans.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.