Hugh Jackman powróci jako Wolverine w "Deadpoolu 3"! Znamy datę premiery filmu

28.09.2022 08:53
Hugh Jackman powróci jako Wolverine w "Deadpoolu 3"! Znamy datę premiery filmu Fot. 20th Century Fox Film Corp. All rights reserved./courtesy Everett Collection/East News

Prosił, prosił i wyprosił. Ryan Reynolds poinformował w swoich mediach społecznościowych, że w "Deadpoolu 3" na ekranach pojawi się również Hugh Jackman jako Wolverine.

Hugh Jackman wraca jako Wolverine w Deadpoolu 3

Stało się. Po latach teasowania, niezliczonej ilości żartów i różnych innych cudactw, Ryan Reynolds dopiął swego i przekonał Hugh Jackmana do wyciągnięcia z szafy pazurów z adamantium. Aktor poinformował oficjalnie w swoich mediach społecznościowych, że w "Deadpoolu 3" pojawi się Wolverine, którego ponownie zagra wspomniany australijski gwiazdor.

Polecamy

Dla Jackmana będzie to powrót do roli, z którą pożegnał się w filmie "Logan" z 2017 roku. Jak pewnie pamiętacie (spoiler!) postać umiera pod koniec tej docenianej produkcji, więc Deadpool będzie musiał zrobić jakieś szacher-macher, żeby przywrócić Wolverine'a do świata żywych - w sumie pod koniec "Deadpoola 2" Wade Wilson jest posiadaczem wihajstru, który pozwala mu podróżować w czasie, więc może twórcy pójdą tym tropem?

Oprócz tego Reynolds poinformował w swoim wideo, że "Deadpool 3" zadebiutuje w kinach dopiero 6 września 2024 roku. Na zwiastuny zatem jeszcze chwilę poczekamy:

Polecamy

Reżyserem "Deadpoola 3" jest Shawn Levy, który współpracował niedawno z Reynoldsem przy "Free Guyu" i "The Adam Project", a z Hugh Jackmanem stworzył kilka lat temu film "Real Steel".

Scenarzystami produkcji są natomiast Rhett Reese i Paul Wernick, którzy współpracowali z Reynoldsem przy dwóch poprzednich odsłonach serii. Wcześniej nad filmem pracowały siostry Molyneux, które są odpowiedzialne za serial "Bob's Burgers". 

Tak jak wspomnieliśmy, w "Deadpoolu 3" powróci Hugh Jackman jako Wolverine i Ryan Reynolds jako Deadpool, a film zobaczymy w kinach 6 września 2024 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.