Hulk będzie miał nowego przyjaciela i powróci S.H.I.E.L.D.! Czym jeszcze zaskoczą nas nadchodzące części „Avengers”?

Sergiusz Kurczuk
02.11.2017 13:56
Hulk będzie miał nowego przyjaciela i powróci S.H.I.E.L.D.! Czym jeszcze zaskoczą nas nadchodzące części „Avengers”? Fot. kadry z filmów Avengers i Avengers: Czas Ultrona

Nowe wieści z planów 3. i 4. części serii „Avengers”. Z kim zaprzyjaźni się Hulk? Czy dowodzona przez Nicka Fury'ego agencja wywiadowcza powróci do kinowego uniwersum Marvela? Co szykują dla widzów twórcy filmów? 

„Avengers: Infinity War” i niezatytułowana jeszcze część 4. początkowo miały powstawać w tym samym terminie. Zdjęcia przeszły w końcu z jednej produkcji w drugą. O „Infinity War” wiadomo całkiem sporo. Będzie to pierwszy film Marvela, w którym zobaczymy wszystkie poznane do tej pory postacie. Bohaterowie zmierzą się z zagrażającym światu Thanosem. Historia będzie kulminacją ostatnich 10 lat. W filmach Marvel Studios, które powstały w tym czasie zapowiadano Thanosa, który pragnie zebrać wszystkie Kamienie Nieskończoności, by osiągnąć niezwykłą moc. 

Na razie fani są sfrustrowani, że do tej pory nie pojawił się jeszcze zwiastun „Infinity War”. Premiera filmu zapowiedziana jest już na koniec kwietnia 2018 roku. Jeden z reżyserów postanowił jednak uspokoić widzów kolejnymi rewelacjami dotyczącymi produkcji. Joe Russo w rozmowie z CNET zdradził, że czytelnicy komiksów będą zadowoleni.

Pojawi się wiele niespodziewanych postaci. Wciśniemy w ten film bardzo dużo niespodzianek różnego rodzaju. Częściowo będą to interakcje bohaterów, nowe ciekawe postacie, postacie które wystąpiły jako epizody, w tej produkcji będą miały znaczenie. Wielu ludziom spodoba się to doświadczenie, więc nie chcę niczego zdradzać, ale z pewnością możecie spodziewać się wielu niespodzianek.

Komiksowy świat Marvela jest bardzo bogaty, więc można wybierać dowoli. Fani obstawiają, że w filmie mogą pojawić się Namor lub MODOK. Co do zaskakujących interakcji głównych bohaterów, to jeden z członków obsady zdradził, jak będzie wyglądać spotkanie dwóch znaczących postaci.

Mark Ruffalo, który wciela się w Hulka, wyjawił, że jego bohater podczas „Infinity War” nawiąże przyjacielską relację z jednym z członków Strażników Galaktyki. Aktor wyznał, kto będzie nowym druhem Hulka w USA Today. Okazuje się, że to nie kto inny, a sam Rocket Raccoon, któremu głosu użycza Bradley Cooper.

To bardzo zabawna relacji, opierająca się na cechach tych bohaterów. Po pierwsze - jeden jest największym superbohaterem, a drugi najmniejszym. Samo patrzenie na nich dwóch w kadrze jest niesamowite.

Najwidoczniej Rocket ma pociąg do dużych, silnych i zielonych. Ciekawe co na to Groot? A mówiąc poważniej, to ci bohaterowie mają wiele wspólnego - obaj są wynikiem nieudanego eksperymentu, nie za bardzo lubią innych i nikt ich nie rozumie. To jednak niejedyny news dotyczący Hulka. Portal justjared.com zamieścił zdjęcia z planu 4. części „Avengers”. Widzimy na nich Marka Ruffalo w kostiumie do motion capture i Roberta Downeya Juniora, wcielającego się w Tony'ego Starka/Iron Mana.

Obaj aktorzy znajdują się w tym samym budynku. Co ciekawe Downey Jr. ma na sobie kostium z logo organizacji S.H.I.E.L.D. na ramieniu. Fani zastanawiają się, czy agencja powróci po wydarzeniach z „Infinity War”, czy może nagrywana scena rozgrywa się w przeszłości. Na drugi scenariusz wskazywałaby koszulka z zespołem Black Sabbath, którą Stark miał na sobie w 1. części „Avengers”. Pojawiły się również domysły, że być może 4. część będzie dziać się w alternatywnej rzeczywistości, w której Stark jest członkiem agencji Nicka Fury'ego. Tak czy siak S.H.I.E.L.D. nadal istnieje w MCU. Przygody agentów można oglądać w serialu „Agents of S.H.I.E.L.D.”, który niebawem wystartuje w 5. sezonie.

Na temat 4. części nie wiele wiadomo, więc każdy scenariusz może być prawdopodobny. Do tej pory poznaliśmy jedynie szczątkowe informacje. Na przykład całkiem możliwe, że grany przez Jeremy'ego Rennera Hawkeye zmieni kostium i pseudonim. Co rzeczywiście wydarzy się w nadchodzących produkcjach Marvel Studios? Przekonamy się niebawem.

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.