Hulk w dziwacznej reklamie samochodu

Sergiusz Kurczuk
16.08.2017 13:23
Hulk w dziwacznej reklamie samochodu Fot. printscreen/Rodolfo Lyrics - YouTube

Hulk może nie jest najpopularniejszym członkiem grupy Avengers, ale dorobił się występu w reklamie marki Renault. 

Kilkukrotnie podejmowano próby zekranizowania przygód Hulka. Niestety z takim sobie skutkiem. W końcu alter ego Bruce'a Bannera wystąpiło w filmie Avengers, ale nawet wśród największych herosów świata, Zielony Gigant był persona non grata. W drugiej części filmu opuścił Ziemię w kosmicznej kapsule. Niebawem zobaczymy go ponownie w filmie „Thor: Ragnarok” u boku boga piorunów. Niestety Marvel Studios nie ma w planach przygotowania kolejnego solowego filmu o Hulku. Fani potwora muszą się zadowolić reklamą marki Renault z Bannerem w roli głównej. 

W minutowym filmie widzimy mężczyznę, który jedzie po mieście nowiutkim samochodem francuskiej firmy. Jego wzrok przykuwa plakat z wizerunkiem Hulka. Nagle w radiu słyszy, że do miasta zbliża się satelita, który niebawem uderzy w ulice. Znienacka pojawia się Hulk, który pędzi przez miasto, zostawiając za sobą ślady zniszczeń. Mężczyzna w samochodzie mknie to zniszczonym asfalcie, obserwując zmagania Hulka z uciekającym czasem, pokazując przy okazji, jak jego bryka radzi sobie w trudnych warunkach. W końcu Avenger, niczym King Kong wdrapuje się na wieżowiec i skacze w kierunku spadającego satelity, rozbijając go w drobny pył. Mężczyzna i miasto zostali uratowani, ale nagle okazuje się, że całe zajście to tylko wymysł głównego bohatera, który zagapił się na światłach. Jak na reklamę samochodu dość... dziwnie. 

Reklama powstała przy udziale Marvela, a Hulk ma wyraźne rysy Marka Ruffalo. Wideo trafiło jedynie na rynek brazylijski. Być może jest to odniesienie do filmu „The Incredible Hulk” z 2008 roku, którego pierwsze sekwencje rozgrywały się w Ameryce Południowej. To nie pierwszy występ w Hulka w reklamie. Zielony Gigant pojawił się w filmie Coca-Coli w 2016 roku wraz z Ant-Manem.

Wystąpił też w reklamówce sportowych butów Nike dwa lata wcześniej.

Hulk powróci w filmie „Thor: Ragnarok”, którego premiera w Polsce odbędzie się już 25 października

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.