Idris Elba i gwiazda "Stranger Things" wystąpią w jednym filmie. O czym opowie "Concrete Cowboys"?

09.08.2019 13:54
Foto: CHRIS DELMAS/AFP/East News|undefined Fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Idris Elba i Caleb McLaughlin zagrają w nowym filmie Ricky'ego Stauba. O czym opowie "Concrete Cowboys"? Kiedy premiera?

Idris Elba i znany z serialu "Stranger Things" Caleb McLaughlin wcielą się w głównych bohaterów w filmie "Concrete Cowboys". O czym opowie produkcja i kiedy ukaże się w kinach? Poniżej znajdziecie wszystko, co wiemy o filmie.

"Concrete Cowboys" - fabuła

"Concrete Cowboys" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia czarnoskórej społeczności, która przed stu laty powstała przy stajni Fletcher Street w Filadelfii. Miejsce szybko stało się ostoją dla okolicznych mieszkańców. Główna oś fabularna skupi się na 15-letnim chłopcu imieniem Cole (w tej roli Caleb McLaughlin), który wraz z ojcem (Idris Elba) rozpoczyna nowe życie w północnej Filadelfii. Tam dołącza do lokalnej grupy kowbojów, która kwitnie mimo niesprzyjających warunków.

Foto: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER Fot. Foto: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

"Concrete Cowboys" - twórcy i obsada

Reżyserem filmu "Concrete Cowboys" jest Ricky Staub, który wspólnie z Danem Walserem napisał również scenariusz. Oprócz McLaughlina i Elby na ekranie zobaczymy Jharrela Jerome'a, Lorraine Toussain i Byrona Bowersa. Idris Elba pełni również funkcję producenta. Producentami wykonawczymi są z kolei Greg Renker, Jason Barhydt, Sam Mercer, Tegan Jones, Staci Hagenbaugh i Greg Neri.

Przeczytaj także

"Concrete Cowboys" - premiera

Na ten moment nie ustalono konkretnej daty premiery filmu "Concrete Cowboys". Z uwagi na fakt, że wystartowały już zdjęcia na planie, możemy się spodziewać, że produkcja zawita na ekranach kin już w przyszłym roku.

Zobacz też: Wesley Snipes dołączył do obsady "Księcia z Nowego Jorku 2" z Eddiem Murphym w roli głównej

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.