Idris Elba jako miejski kowboj w zwiastunie opartego na faktach filmu "Concrete Cowboy"

17.03.2021 10:19
Concrete Cowboy - Idris Elba i Caleb McLaughlin - kadr z filmu Netflix Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun opartego na faktach dramatu "Concrete Cowboy" z Idrisem Elbą i Calebem McLaughlinem w rolach głównych. Jak prezentuje się zapowiedź?

Szykujcie się na nowy film platformy Netflix, o którym będzie głośno! Serwis zaprezentował pierwszy zwiastun filmu "Concrete Cowboy" z Idrisem Elbą w roli tytułowej. Trailer zapowiada, że będzie to naprawdę emocjonalny seans.

"Concrete Cowboy" - zwiastun filmu Netflix z Idrisem Elbą

Idris Elba wcielał się w już różnych bohaterów. Występował między innymi w serialu "Luther", serii "Szybcy i wściekli" czy filmach Marvela. Od dawna mówi się, że powinien zastąpić Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda.

Polecamy

Gwiazdor nie występuje jednak wyłącznie w blockbusterowych hitach i czasem można zobaczyć go w jakiejś bardziej przyziemnej roli. Tak właśnie jest w przypadku filmu "Concrete Cowboy". Chociaż z drugiej strony Elba wciela się w nim w ojca, który postanawia wziąć pod swoje skrzydła zagubionego w życiu syna. Mężczyzna uchodzi jednak za dziwaka, gdyż... jest współczesnym kowbojem. Może więc tytułowy bohater wcale taki zwyczajny nie jest. Oto jak prezentuje się zwiastun nadchodzącej produkcji.

Oprócz Elby w filmie występuje też Caleb McLaughlin - utalentowany młody aktor, który powinien być dobrze znany wszystkim miłośnikom serialu "Stranger Things". W "Concrete Cowboy" zobaczymy ojcowsko-synowską relację pomiędzy głównymi bohaterami oraz jej dynamikę. Jak zakończy się ta niesamowita historia?

Polecamy

"Concrete Cowboy" - kiedy premiera?

W "Concrete Cowboy" poruszono wiele istotnych tematów takich jak dramaty rodzinne, kwestionowanie dojrzałości, upadek wielkiego amerykańskiego miasta czy gentryfikacja. Jednak film w reżyserii Ricky'ego Stauba to coś więcej niż opowieść z morałem, bo scenariusz został oparty na powieści "Ghetto Cowboy" autorstwa Grega Neriego. Książka z kolei powstała na podstawie historii, która w mniejszym lub większym stopniu rzeczywiście się wydarzyła. W Filadelfii naprawdę istnieje Fletcher Street Urban Riding Club, w którym można spotkać miejskich kowbojów zajmujących się lokalną młodzieżą. "Concrete Cowboy" zadebiutuje na Netflix już 2 kwietnia 2021 roku. 

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.