Idris Elba nowym Bondem? Aktor skomentował pogłoski

Natalia Hluzow
13.08.2018 12:18
Idris Elba nowy Bond|undefined Fot. PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

„Nazywam się Elba, Idris Elba”. Co oznacza tajemniczy tweet, którym aktor skomentował pogłoski, że ma zostać kolejnym Jamesem Bondem?

Na początku sierpnia 2018 roku powróciły plotki na temat Idrisa Elby w roli Bonda, który miałby zostać kolejnym Agentem 007 po rezygnacji Daniela Craiga. Wszystko za sprawą rozmowy Barbary Broccoli (producentki serii) z reżyserem Antoinem Fuquą, którzy - jak podał portal The Daily Star - uznali, że już czas na czarnoskórego agenta Jej Królewskiej Mości.

W efekcie sieć obiegły spekulacje na temat tego, na jakim etapie rozmów z wytwórnią znajduje się obecnie Brytyjczyk oraz czy faktycznie zostanie nowym Agentem 007. Aktor postanowił odpowiedzieć na te pogłoski na swoim Twitterze.

Idris Elba będzie pierwszym czarnoskórym Bondem?

W niedzielę, 12 sierpnia 2018, Elba udostępnił kilka tajemniczych tweetów w odpowiedzi na poruszenie związane z jego udziałem w serii o najsłynniejszym szpiegu w popkulturze. Pierwszy z nich prezentował przesterowane selfie z podpisem „Nazywam się Elba, Idris Elba”.

W sieci zawrzało od domysłów i rozważań, czy tweet ten jest potwierdzeniem, że Idris Elba zostanie jednak nowym Bondem. Wiadomość - ku rozpaczy jednych i radości innych kinomanów - okazała się jedynie żartem z całej afery. Aktor już kilka godzin później dorzucił kolejnego lakonicznego tweeta o treści:

Nie wierzcie w ten hype.

„Bond 25” szuka głównej roli żeńskiej i czarnego charakteru

W związku z faktem, że temat przyszłości serii o Bondzie, znów trafił na pierwsze strony gazet, soje trzy grosze w sprawie dodał również Justin Kroll z magazynu Variety. Na swoim Twitterze ogłosił:

Prawdziwa aktualizacja w sprawie Bonda: Barbara Broccoli i EON są w trakcie spotkań z aktokami i aktorami do głównej roli żeńskiego oraz złoczyńcy w BONDZIE 25, więc nie myślą o tym, kto zastąpi Craiga, kiedy Craig nie zaczął jeszcze nawet zdjęć.

Jeśli wierzyć powyższej wiadomości, okazuje się, że nie tylko informacja o rozmowie Broccoli i Fuquy jest plotką, ale są nimi także doniesienia o powrocie Moniki Bellucci w roli kobiety Bonda oraz pogłoski, że czarny charakter w „Bondzie 25” zagra Helena Bonham-Carter.

Kto zagra kolejnego Bonda wciąż pozostaje więc wielką niewiadomą, podobnie jak to, czy kiedyś doczekamy się Agenta 007 o innym kolorze skóry lub innej płci niż dotychczas.
„Bond 25” w reżyserii Danny'ego Boyle'a i z Danielem Craigem w roli głównej ma trafić do kin w listopadzie 2019. Natomiast już 25 października 2019 jako pierwsi zobaczą go Brytyjczycy.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.