Idris Elba zastąpi Willa Smitha w "Legionie Samobójców 2"

Sergiusz Kurczuk
07.03.2019 12:19
Idris Elba|undefined Fot. Amy Sussman/Getty AFP/East News

Na początku marca pojawiła się informacja, że Will Smith nie wystąpi jako Deadshot w 2. części "Legionu Samobójców". Okazuje się, że aktora zastąpi Idris Elba.

Cały czas napływają nowe wieści dotyczące sequela filmu "Legion Samobójców". Wiemy, że prawdopodobnie posadę reżysera przejmie zwolniony z Marvel Studios James Gunn. Na początku marca 2019 roku potwierdzono, że w 2. części produkcji nie pojawi się Will Smith, który wcielał się w przeciwnika Batmana znanego jako Deadshot. Twórcy znaleźli już jednak zastępstwo. Ma nim być Idris Elba.

"Legion Samobójców 2" - Idris Elba zamiast Willa Smitha

Jak donosi The Hollywood Reporter, trwają rozmowy przedstawicieli Warner Bros. z gwiazdą takich filmów jak "Pacific Rim", "Star Trek Beyond" czy serie "Thor" i "Avengers". Według informacji portalu Elba jest brany pod uwagę jako jedyny kandydat na zastępstwo dla Smitha.

Przeczytaj także

Will Smith postanowił zrezygnować z roli w produkcji Warner Bros. ponieważ w ostatnim czasie ma niezwykle napięty grafik. Niebawem będzie można go zobaczyć w aktorskim remake'u "Aladyna" Disneya. Wcześniej pojawiły się pogłoski, że w 2. części "Legionu Samobójców" zabraknie również Margot Robbie, która zagrała Harley Quinn. Doniesienia zostały jednak zdementowane i była pomocniczka Jokera wystąpi w nadchodzącej produkcji. Nie potwierdzono jeszcze, czy na ekranie ponownie pojawi się Joel Kinnaman, wcielający się w Ricka Flagga. Wiemy jednak, że w obsadzie zabraknie odtwórczyni Enchantress - Cary Delevingne.

"Legion Samobójców 2" - kiedy premiera?

Gunn ma potraktować sequel jako pewnego rodzaju reboot oryginału w reżyserii Davida Ayera. Produkcja zbierała dość niskie recenzje krytyków i zwyczajnych widzów. Warner Bros. chce jednak dać drugą szansę produkcji, opowiadającego o grupie złoczyńców zmuszonych do walki za amerykański rząd. Twórca "Strażników Galaktyki" nie tylko zajmie się reżyserią, ale również napisze scenariusz filmu.

Idris Elba jest ostatnio niezwykle popularny. Niebawem zobaczymy go jako czarny charakter w spin-offie "Szybkich i wściekłych" pod tytułem "Hobbs & Shaw". Wystąpi również w filmowej adaptacji musicalu "Koty", zagra wraz z Tildą Swinton w "Three Thousand Years of Longing" oraz serialu Netflix " Turn Up Charlie". "Legion Samobójców 2" trafi do kin 6 sierpnia 2021 roku.

>>Zobacz też: Idris Elba zostanie kolejnym Bondem?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.