"Igrzyska śmierci" doczekają się nowego filmu. Oto zapowiedź "The Ballad of Songbirds and Snakes" [WIDEO]

07.06.2022 15:58
"Igrzyska śmierci" doczekają się nowego filmu. Oto zapowiedź "The Ballad of Songbirds and Snakes" [WIDEO] Fot. Wiese/face to face/East News

Jak pewnie wiecie, książka "Ballada ptaków i węży. Igrzyska śmierci" doczeka się adaptacji filmowej. Fani czekali na kolejną produkcję z serii od kilku lat, a teraz mamy jej oficjalną zapowiedź.

Ballada ptaków i węży - zobaczcie zapowiedź filmu

Jak podaje Deadline, pierwszy teaser filmu "The Hunger Games: The Ballad Of Songbirds And Snakes" zaprezentowano podczas CinemaCon 2022 - imprezy, która odbyła się pod koniec kwietnia 2022 roku. Twórcy postanowili jednak zaprezentować zapowiedź szerszemu gronu odbiorców i materiał trafił na YouTube.

Polecamy

Zapowiedź jest jedynie animacją ukazującą logo i tytuł filmu, przeplataną hasłami, zapraszającymi ponownie do świata "Igrzysk śmierci". Widzimy też, że film ma nam przedstawić odpowiedź na pytanie, kto w tym świecie jest ptakiem, a kto wężem, co oczywiście nawiązuje do symboliki uniwersum stworzonego przez Suzanne Collins.

W animacji widzimy kosogłosa siedzącego na gałęzi oplecionej przez węża, co chociaż nie pokazuje nam samego filmu, to jest przynajmniej całkiem przyjemne wizualnie:

Polecamy

Książka "Ballada ptaków i węży. Igrzyska śmierci" została opublikowana przez Collins w roku 2020. Historia ukazana w tej odsłonie cyklu opowiada o młodym Coriolanusie Snow - ostatniej nadziei jego zamierającego rodu. Chłopak bierze udział w 10. Igrzyskach Śmierci wraz z Lucy Grey Baird. W główne role wcielą się Tom Blythe oraz Rachel Zegler. 

Film "The Hunger Games: The Ballad Of Songbirds And Snakes" trafi do kin już 17 listopada 2023 roku. Reżyserem produkcji został Francis Lawrence - filmowiec odpowiedzialny za dwie poprzednie części "Igrzysk śmierci". Autorem scenariusza jest Michael Lesslie znany z takich produkcji, jak "Makbet" czy "Assassin’s Creed".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.