Ilu bohaterów stanie ze sobą do walki w „Avengers: Infinity War”?

Robert Skowronski
20.06.2017 13:21
Ilu bohaterów stanie ze sobą do walki w „Avengers: Infinity War”? Fot. kadr z filmu

Prawo sequela zostanie zachowane - będzie więcej, głośniej, bardziej. Sprawdźcie co na temat „Avengers: Infinity War” powiedziała Scarlett Johansson.

Na początku czerwca 2017 roku mogliśmy zobaczyć wideo z planu zdjęciowego widowiska Marvela z udziałem Chrisa Hemswortha. Filmowy Thor spuszczał łomot figurkom bohaterów serii. Zastanawialiśmy się wówczas na ile jest to po prostu humorystyczny filmik, a na ile zawiera się w tym zapowiedź wielkiej bitwy na ekranie. Sądząc po ostatniej wypowiedzi aktorki wcielającej się w postać Czarnej Wdowy, możemy się przychylać do drugiej z opcji.

W sumie w „Infinity War” będzie 61 albo 62 bohaterów Marvela. To dużo. W jednej konkretnej scenie zjawi się nas 32. Będzie nas całe mnóstwo. Już nawet nie wiedziałam kto był marvelowską postacią, a kto był z ekipy filmowej.

Do tej pory można się było doliczyć 28 bohaterów, wśród których znaleźli się:

 1. Kapitan Ameryka
 2. Iron Man
 3. Thanos
 4. Thor
 5. Hulk
 6. Spider-Man
 7. Star-Lord
 8. Gamora
 9. Drax
 10. Nebula
 11. Rocket
 12. Groot
 13. Mantis
 14. Vision
 15. Collector
 16. Loki
 17. Doktor Strange
 18. Czarna Pantera
 19. Czarna Wdowa
 20. Hawkeye
 21. Scarlet Witch
 22. Falcon
 23. Zimowy żołnierz
 24. Nick Fury
 25. Maria Hill
 26. Wong
 27. M'Baku
 28. Okoye

Towarzystwo się zatem poszerzy o kolejne postacie. Kiedy poznamy ich tożsamość? Nie wiadomo, bo oficjalnych informacji o „Avengers: Infinity War” braci Russo jest póki co jak na lekarstwo. A jest na co czekać, skoro zobaczy najpewniej przynajmniej tak samo imponującą potyczkę co w „Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów”:

„Avengers: Infinity War” trafi do nas 4 maja 2018 roku, a na ekranie zjawią się również bohaterowie ze „Strażników Galaktyki”. Później zaś, w 2019 roku, mamy się doczekać „Avengers 4”.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.