„Iniemamocni 2”: wideo poświęcone Ednie Mode prezentuje fragmenty filmu i nowy kostium Elastyny

Natalia Hluzow
06.04.2018 15:45
Iniemamocni 2|undefined Fot. kadr z wideo

Edna Mode jako jedna z ulubionych bohaterek serii „Iniemamocni” doczekała się własnego wideo w ramach promocji 2. części filmu. Zaprezentowano w nim m.in. nowy kostium pani Iniemamocnej.

Rodzina Iniemamocnych po 14 latach wraca do kin, a wraz z nią m.in. niezapomniana bohaterka z pierwszej części serii, Edna Mode. Projektantka, której głosu użyczy ponownie reżyser animacji Brad Bird, odcisnęła swój ślad nie tylko w życiu głównych bohaterów i w sercach fanów „Iniemamocnych”, lecz także – czego dowodzi nowe wideo promujące film – w całym świecie mody.

„Iniemamocni 2”: Edna Mode ikoną mody w nowym spocie promocyjnym filmu

Nowy materiał wideo zwiastujący nadchodzącą premierę „Iniemamocnych 2” składa się z wypowiedzi autentycznych gwiazd ze świata mody, które prześcigają się w zachwytach nad wybitną projektantką, jaką jest Edna Mode. Trzeba przyznać, że studio Pixar wyjątkowo postarało się, tworząc nowy spot promujący animację. W wideo wystąpili m.in. Zac Posen, Heidi Klum czy Kendall Jenner.

Ponadto, filmik oferuje pierwsze spojrzenie na nowy kostium Helen Parr, czyli superbohaterki o pseudonimie Elastyna.

„Iniemamocni 2” – o czym będzie?

W 2. części przygód Iniemamocnych w centrum uwagi znajdzie się Helen Parr, żona Boba, która zostaje twarzą kampanii promującej powrót superbohaterów, podczas gdy jej mąż stara się zapanować nad codziennym życiem. A nie jest to prostą sprawą, gdyż prócz zajmowania się domem i dziećmi, Bob musi okiełznać małego Jack-Jacka, w którym zaczynają budzić się różne supermoce. Wkrótce jednak wszystkie przyziemne problemy rodziny Parr zejdą na dalszy plan, kiedy nowy złoczyńca zapragnie zapanować nad światem, w czym przeszkodzić będą mu mogli tylko Iniemamocni!

W 2. części animacji Pixara ponownie usłyszymy Holly Hunter w roli Helen Parr/Elastyny, Craiga T.Nelsona jako Boba Parra/pana Iniemamocnego oraz Sarę Vowell w roli Wioli i Hucka Milnera w roli Maksa. Powróci także Samuel L. Jackson jako Mrożon i wspomniany już reżyser i scenarzysta, Brad Bird, w roli Edny Mode.

Premiera filmu w USA została zapowiedziana na 15 czerwca 2018. W Polsce film trafi na ekrany 13 lipca 2018, oczywiście z polskim dubbingiem.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.